Zwyczajna przysługa - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Zwyczajna przysługa to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej oraz kryminałów i sensacji, łączących w sobie sporo komediowych elementów. Prezentowana dziś historia opatrzona jest okładką filmową nie bez powodu. Już od 19 października widzowie w Polsce mogą wybrać się do kina na ekranizację właśnie tej powieści. Zwyczajna przysługa to książka napisana przez amerykańską autorkę, Darcey Bell. Historia cieszy się ogromną popularnością wśród czytelniczek na całym świecie, a film na jej podstawie również zbiera coraz większe rzesze fanek. Ponieważ jesteśmy typowymi miłośnikami książek, zachęcamy, by najpierw zapoznać się ze źródłem inspiracji producentów. Natomiast później skonfrontujcie to z filmową wersją i koniecznie podzielcie się z nami Waszymi opiniami!

Zwyczajna przysługa – kilka słów i zwiastun filmu

O czym opowiada historia? Główną bohaterką powieści jest Stephanie, młoda wdowa, która wychowuje pięcioletniego syna. Ponadto kobieta prowadzi również blog dla mam. Obok niej czytelniczki spotkają także Emily, również mamę pięciolatka i jednocześnie mężatkę oraz zapracowaną kobietę sukcesu. Pewnego dnia Emily zostawia synka pod opieką Stephanie, z resztą jak niemal zawsze, a sama… znika. Mąż kobiety, Sean, oraz jej przyjaciółka, muszą wspólnymi siłami radzić sobie z tą dramatyczną sytuacją. Chodzi przecież przede wszystkim o dobro dzieci. Mijają kolejne dni, a Stephanie jest coraz bardziej rozdarta między dwiema kwestiami. Z jednej strony rośnie jej silne uczucie do Seana. Jednak z drugiej, kobieta nie może oprzeć się poczuciu, że coś w jego relacji z żoną jest bardzo, ale to bardzo nie tak.

Tylko czy można ufać przeczuciom osoby, która skrywa mroczne sekrety związane ze śmiercią jej męża i brata?

Zwyczajna przysługa to historia, która nie tylko bawi, ale także trzyma w napięciu aż do ostatniej strony. Tym samym nie dziwi nas fakt, że powieścią zainteresowało się Hollywood, a producenci ochoczo zabrali się za ekranizację tej książki. Reżyserem obrazu jest Paul Feig, natomiast scenariusz stworzyła Jessica Sharzer.

Tutaj znajdziecie prezentowaną dziś książkę. Natomiast poniżej z przyjemnością prezentujemy Wam zapowiedź filmu. Koniecznie dajcie nam znać, czy przeczytaliście książkę oraz czy widzieliście już film.