Drugi zwiastun Wiedźmina - sprawdź na coprzeczytac.pl

Zwiastun Wiedźmina właśnie pojawił się w sieci! Tym samym wszyscy, którzy z niecierpliwością czekają na produkcję, mają sporo powodów do zadowolenia. Trudno niezgodzie się z faktem, że serial zamówiony przez platformę Netflix, to jeden z gorętszych projektów 2019 roku. Przygody Geralta z Rivii, pogromcy potworów, na srebrnych ekranach mają pojawić się pod koniec tego roku. W związku z tym odbiorcy przeżywają niemal każdą, najmniejszą nawet wzmianką na temat serialu. Tym razem powód do radości jest naprawdę duży. Ponieważ zwiastun projektu pokazuje rozmach produkcji i w końcu daje poczuć, choć odrobinę klimatu. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Zwiastun Wiedźmina - sprawdź na CoPrzeczytac.pl

fot. Netflix

Zwiastun Wiedźmina – kilka słów o produkcji i zapowiedź

Jakiś czas temu Internet obiegły zdjęcia trzech głównych postaci, które mogliście zobaczyć także u nas. Informowaliśmy również o tym, że prace na planie zostały ukończone i właśnie trwają prace montażowe. W związku z tym łatwo było przewidzieć, że już wkrótce do sieci trafi także zapowiedź produkcji. Tak też właśnie się stało i dziś z przyjemnością dzielimy się z wami tym długo wyczekiwanym zwiastunem. Na małych ekranach wystąpią m.in.: Henry Cavill jako Geralt, Anya Chalotra jako Yennefer, Freya Allan jako Ciri, czy Anna Shaffer jako Triss oraz Joey Batey w roli Jaskra. Poza tym w produkcji pojawi się także polski akcent aktorski. Na zaprezentowanym zwiastunie spostrzegawczy odbiorcy dostrzegli również Macieja Musiała, który jakiś czas temu informował swoich fanów o tym, że dostał angaż w produkcji.

Całość powstała oczywiście na podstawie twórczości polskiego mistrza fantastyki, Andrzeja Sapkowskiego. Dlatego, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z sagą o Wiedźminie, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Książki z serii znajdziecie tutaj. Natomiast poniżej prezentujemy wam obiecany zwiastun. Koniecznie dajcie nam znać jak wasze wrażenia! My nie możemy doczekać się więcej. Ponadto obiecujemy, że gdy tylko pojawią się kolejne, nowe informacje, zwłaszcza ta o dokładnej dacie premiery, od razu was o tym poinformujemy. Tymczasem przed wami zwiastun Wiedźmina!