Zwiastun W obronie syna

Zwiastun W obronie syna ujrzał właśnie światło dzienne, a my z radością się nim z wami dzielimy. Chodzi tu oczywiście o serial, który został stworzony na podstawie kryminału Williama Landaya. Książka cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Nic więc dziwnego, że w końcu zwrócili na nią uwagę także producenci ze świata filmu i seriali. Tym samym powody do zadowolenia mają wielbiciele produkcji, które od początku do końca trzymają w niepewności i napięciu. Premiera serialu zapowiadana jest na 24 kwietnia 2020 roku i dostępna będzie dla wszystkich użytkowników platformy Apple+. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z tą powieścią, to doskonały moment, by nadrobić zaległości.

Zwiastun W obronie syna

Zwiastun W obronie syna i kilka słów o projekcie

W obronie syna - kup na TaniaKsiazka.plGłówną rolę zagra Chris Evans, widzom znany m.in. z popularnej produkcji pt. Kapitan Ameryka. Obok niego na ekranie pojawią się także: Michelle Dockery, Cherry Jones, Jaeden Martell czy Betty Gabriel. Warto tutaj wspomnieć, że autor książki, William Landay, otrzymał za nią prestiżową nagrodę dla twórców literatury kryminalnej, John Creasey Dagger. Ponadto powieść utrzymywała się na liście bestsellerów „New York Timesa” przez 35 tygodni. A w samych Stanach Zjednoczonych nakład przekroczył 2 miliony egzemplarzy.

O czym opowiada sama historia? Andy Barber to szanowany obywatel, a także szczęśliwy mąż i ojciec. W stanie Massachusetts zajmuje stanowisko prokuratora. W związku z tym jest nieustępliwy na sali sądowej. A poza tym to znakomity śledczy, który zawsze dąży do poznania prawdy. Ma szczęśliwą, żyjącą spokojnie rodzinę: żonę Laurie i syna imieniem Jacob. Nigdy, nawet w najgorszych snach nie przewidział, z czym już niedługo przyjdzie mu się zmierzyć. Jeden z kolegów Jacoba zostaje zamordowany. A Andy kieruje śledztwem, które ma ustalić, kto dopuścił się tej zbrodni. Już wkrótce okaże się, że podejrzenia padają na jego syna.

Poniżej prezentujemy wam obiecany zwiastun W obronie syna. Tymczasem tutaj znajdziecie książkę, na której podstawie powstał serial. Dajcie nam koniecznie znać, czy czytaliście tę historię oraz, czy czekacie na serial.