Zwiastun serialu Zero Zero Zero

Zwiastun serialu Zero Zero Zero. Jak kokaina rządzi światem to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Roberto Saviano. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele klimatów rodem z Narcosa. Autor książki, na której podstawie powstała produkcja, sporządza mapę międzynarodowego kokainowego szlaku. Szlaku, który ciągnie się od Ameryki Południowej aż po giełdę na Wall Street i londyńskie City. Tym samy, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze ze wspomnianą książką, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. My tymczasem z przyjemnością prezentujemy Wam zwiastun serialu oraz kilka szczegółów na temat produkcji.

Zwiastun serialu Zero Zero Zero

 Zwiastun serialu Zero Zero Zero – sensacyjna historia i światowy bestseller

O książce sam autor wypowiada się następująco:

Ta książka to dla mnie wendeta wobec wszystkich tych, którzy myśleli, że to już mój koniec, że napisanie następnej książki byłoby dla mnie zbyt trudne. Tym samym warto tutaj wspomnieć, że to Roberto Saviano odpowiada za inny, gangstersko-mafijny hit pt. Gomorra, który również doczekał się ekranizacji serialowej.

Najnowsza produkcja powstaje na zlecenie Canal+ oraz platformy Amazon Prime. W rolach głównych wystąpili: Andrea Riseborough, Dane DeHaan, Gabriel Byrne, Harold Torres, Giuseppe De Domenico, Francesco Colella oraz Tcheky Karyo. Poza tym widzowie mogą spodziewać się, że serial będzie dostępny na platformie dopiero po premierze, która odbędzie się podczas festiwalu w Wenecji. Uspokajamy jednak, że będzie miało to miejsce jeszcze w tym roku.

Zero zero zero to wielogatunkowa książka odsłaniająca tajemnice handlu kokainą, ukazująca imponujący wymiar społeczno-ekonomiczny rozprowadzania narkotyku, który opanował cały świat. Gdyby nie było popytu, nie byłoby podaży i całego tego świata, o którym opowiada Saviano. W związku z tym dla zaspokojenia popytu istnieje cała sieć produkcji i sprzedaży. Żywe przedsiębiorstwo, które jako jedyne potrafi przetrwać każdy rodzaj kryzysu. Żaden bowiem rynek na świecie nie przynosi takich zysków jak rynek kokainy. Żadna inwestycja nie opłaca się tak bardzo, jak inwestycja w kokainę.

Zwiastun serialu Zero Zero Zero prezentujemy poniżej. Natomiast tutaj znajdziecie książkę. Dajcie znać, czy czytaliście i jak wasze wrażenia!