Zwiastun serialu Summertime

Zwiastun serialu Summertime to wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości włoskiego pisarza, Federico Moccia. Ponieważ to na motywach jego powieści pt. Trzy metry nad niebem została oparta produkcja, o której dziś mowa. Jak już zdążyliśmy zdradzić, projekt przybierze kształt serialu i będzie dostępny na jednej z popularniejszych platform streamingowych. Chodzi tu oczywiście o Netflix.

Premiera najnowszej ekranizacji książki przewidywana jest na 29 kwietnia 2020 roku, więc już całkiem niedługo! Nic dziwnego, że do sieci trafił w końcu oficjalny zwiastun. Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać po tej produkcji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Zwiastun serialu Summertime

Zwiastun serialu Summertime oraz kilka słów o fabule książki i produkcji

W jedną z głównych ról wcieli się Ludovico Tersigni. Poza tym obok niego widzowie zobaczą także: Coco Rebecca Edogamhe, Andrea Lattanzi i Amanda Campana. Warto również wspomnieć, że to już trzecia wersja ekranowej historii, opartej na książce Moccia.

O czym opowiada książka? Babi jest szesnastoletnią dziewczyną, która ma kochającą rodzinę, a w szkole jest wzorową uczennicą. Zawsze stara się być uczynna i zachowywać zgodnie z wyuczonymi manierami. Jednak los poddaje ją ciężkiej próbie, kiedy poznaje Stepę. Chłopaka, będącego jej całkowitym przeciwieństwem. Uwielbia on brać czynny udział w wyścigach motorowych i bójkach z rówieśnikami, z których jednak nie zawsze wychodzi zwycięsko. Poza tym powodów uczestnictwa we wszelkich awanturach sam nie potrafi dokładnie wytłumaczyć. Nic więc dziwnego, że rodzina dziewczyny jest przeciwna tej znajomości. Mimo to Babi i Stepa zakochują się w sobie. A w związku z tym postanawiają znaleźć wspólną drogę przez życie. Wiedzą, że nie będzie to łatwe, ale nie zdają sobie sprawy, jakich zmian dokona to w nich samych.

Poniżej prezentujemy wam zwiastun serialu Summertime. Tymczasem tutaj znajdziecie książkę, na której została oparta produkcja. Przypominamy też, że premiera serialu zapowiadana jest na 29 kwietnia bieżącego roku. Dajcie znać, czy macie zamiar oglądać! I czy jesteście fanami filmowej wersji. A także, czy czytaliście książkę i jak Wasze wrażenia. 🙂