Doktor Sen - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zwiastun filmu Doktor Sen to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości mistrza grozy, Stephena Kinga. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele kina grozy i horrorów. Warto tutaj wspomnieć, że produkcja, o której dziś piszemy, to kontynuacja bestsellerowego i kultowego już Lśnienia. Zarówno książka, jak i jej ekranizacja do dzisiaj cieszą się ogromnym zainteresowaniem odbiorców. Tym samym Doktor Sen to produkcja, na którą czekają tysiące widzów na całym świecie. I trudno się temu dziwić. W końcu Stephen King ma wiernych fanów, a ekranizacje jego książek cieszą się naprawdę olbrzymim zainteresowaniem. Film w polskich kinach będzie dostępny od 15 listopada 2019 roku. Jesteście ciekawi, czego możecie się po nim spodziewać? Koniecznie to sprawdźcie, czytając dalej!

Doktor Sen - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zwiastun filmu Doktor Sen i kilka szczegółów o produkcji

Warto tutaj wspomnieć, że za reżyserię filmu i scenariusz odpowiada Mike Flanagan. Mężczyzna ma na swoim koncie sukcesy związane z takimi produkcjami jak: Nawiedzony dom na wzgórzu, Oculus czy Zanim się obudzę. Produkcja oczywiście przypadnie do gustu każdemu, kto uwielbia kino grozy i horrory.

O czym zaś opowiada sama historia? Pamiętacie małego chłopca obdarzonego niezwykłą mocą? Chłopca uwięzionego w odludnym hotelu wraz z opętanym ojcem? Teraz właśnie macie okazję poznać jego dalsze losy.

Nękany przez mieszkańców hotelu Panorama, w którym jako dziecko spędził jedną straszliwą zimę, Dan przez dziesięciolecia błąka się po Ameryce. Usiłuje zrzucić z siebie odziedziczone po ojcu brzemię beznadziei, alkoholizmu i przemocy. Ostatecznie odnajduje swoje miejsce w małym miasteczku w New Hampshire. Pomaga mu wspierająca go grupa Anonimowych Alkoholików i dom opieki, gdzie zachowana z lat dzieciństwa resztka mocy pozwala mu nieść ulgę umierającym w ostatnich chwilach ich życia. Tym samym staje się znany, jako „Doktor Sen”. Kiedy Dan poznaje efemeryczną Abrę Stone, jej nadzwyczajny dar budzi drzemiące w nim demony i każe mu stanąć do boju o jej duszę i przetrwanie.

Poniżej prezentujemy Wam zwiastun filmu Doktor Sen. Koniecznie dajcie znać, czy wybierzecie się do kina! Natomiast tutaj znajdziecie książkę o tym samym tytule, na podstawie której powstała produkcja.