Zdobyć to, co tak ulotne to najnowsza powieść, której autorką jest Beatrice Colin. Dla kogo jest ta historia? Otóż z ową pozycją powinien zapoznać się absolutnie każdy, kto wierzy w prawdziwą miłość. Jeden z amerykańskich pisarzy, David Gillham, tak oto skomentował ową książkę: Lektura obowiązkowa dla każdego wielbiciela Paryża, dla każdego zwolennika walki o miłość na przekór wszystkiemu, a także dla każdego amatora wielkiej i głęboko satysfakcjonującej narracji. To co, wystarczająco zachęceni? Mamy nieco więcej informacji na ten temat!

Jak Zdobyć to, co tak ulotne?

Opowieść toczy się na tle gwarnego i pełnego życia Paryża. Nad miastem dominuje wspaniały cud – wieża Eiffla. A w balonie unoszącym się nad metropolią znajdują się Cait Wallace i Émile Nouguier. Para zaczyna się dopiero poznawać. Mężczyzna to inżynier zatrudniony w firmie Eiffla. Zaś kobieta to młoda wdowa, która towarzyszy rodzeństwu z dobrej, szkockiej rodziny w podróży po Europie. Bujając w obłokach między dwójką nawiązuje się nić porozumienia. Jednak, kiedy ich stopy dotykają ziemi zmuszeni są skonfrontować się z szarą rzeczywistością. Okazuje się, że dzieli ich zbyt wiele, by mogli planować wspólną przyszłość. Czy będą w stanie poświęcić dotychczasowe życie, aby dać szansę miłości?

Warto dodać, że autorka powieści, Beatrice Colin, ma na koncie wiele znaczących i ważnych nominacji oraz nagród. Najnowszą książką udowadnia, że jej sukces nie jest dziełem przypadku. Polecamy ją serdecznie wszystkim, którzy poszukują ciepłych, ale jednocześnie porywających i dynamicznych historii o miłości.

Książkę Zdobyć to, co tak ulotne znajdziecie tutaj.