KryminałZapowiedzi i nowości

Zaraza Przemysława Piotrowskiego – nowa część serii z Igorem Brudnym

Zaraza Przemysław Piotrowski - nowa część serii z Igorem Brudnym

Czekaliście na kolejną książkę o Igorze Brudnym? Po Piętnie, Cherubie i Sforze czytelników czeka Zaraza, nowa książka Przemysława Piotrowskiego.

Zaraza Przemysław Piotrowski - nowość z serii z komisarzem Igorem Brudnym

Zaraza Przemysława Piotrowskiego — Igor Brudny powraca

Niewielu udaje się wyjść ciało, kiedy trafiają na celownik psychopatycznego mordercy. Igor Brudny ledwo uszedł z życiem i teraz musi popracować nad powrotem do formy.

Gdy wraca do żywych, szybko zdaje sobie sprawę z tego, że sporo się pozmieniało. Nie dość, że musi omijać Warszawę szerokim łukiem, to jeszcze zielonogórski zespół Romualda Czarneckiego przestał istnieć.

Całe szczęście, że w obliczu tych wszystkich zmian komisarz Igor Brudny nadal może liczyć na swoją partnerkę, Julię Zawadzką.

Tylko że jej też nie jest łatwo. Komenda w Zielonej Górze, bo tu policjantka pracuje po przeniesieniu, to miejsce, w którym Zawadzka musi się mierzyć z wieloma wyzwaniami. Kiedy urywają się wszystkie tropy w śledztwie, które prowadzi, sprawa praktycznie stoi i policja drepcze w miejscu. Tymczasem kolejna kobieta zostaje zamordowana, a oprawca pozbawia jej ciało krwi.

Zaraza Przemysław Piotrowski - mocny polski kryminał

Mroczne chmury nad Zieloną Górą

Brudny leczy pokiereszowane kości i ma nawet więcej niż przeczucie, że w Zielonej Górze znów dzieje się coś niedobrego. Nienawidzi bezczynności, więc jego fizyczna bezradność w obliczu zbliżającego się zła, przyprawia komisarza o olbrzymią frustrację… Aż w jego progu staje gość. Ktoś, kto bardzo potrzebuje pomocy Brudnego. Komisarz będzie musiał wykrzesać w sobie resztki sił, żeby zająć się jeszcze jedną sprawą.

Seria kryminałów o Igorze Brudnym

Zaraza Przemysława Piotrowskiego to już czwarty kryminał o Igorze Brudnym. To książki dla czytelników, którzy nie boją się brutalnych opisów i nie zrażają się brutalnym językiem. Bo świat kreowany przez autora jest taki, jak jego bohater — brudny.

Do tej pory w ramach serii ukazały się:

Najnowsza pojawi się w księgarniach 12 listopada. Książkę można już złapać w ramach przedsprzedaży: Zaraza Przemysław Piotrowski. Jeżeli nie znacie jeszcze tej serii kryminalnej, to zajrzyjcie tutaj: seria Igor Brudny.

Sprawdź: