Zapowiedzi książek obyczajowych oraz nowości to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośniczek tego typu historii. Jesteście ciekawe, co nowego już całkiem niedługo pojawi się na naszym rynku? Świetnie trafiłyście! W związku z tym wystarczy, że rozsiądziecie się wygodnie i sprawdzicie, co takiego dziś dla was przygotowaliśmy. Ponadto na te tytuły powinna zwrócić uwagę każda czytelniczka, poszukująca poruszających historii o codziennym życiu. Część z prezentowanych książek jest już dostępna w sprzedaży. Dlatego też nie zwlekamy już dłużej i z przyjemnością prezentujemy wam książkowe zapowiedzi o raz nowości obyczajowe, warte uwagi.

Anioły do wynajęcia - kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi książek obyczajowych oraz nowości – Anioły do wynajęcia Malwina Ferenz

Romeczek Słowacki (nazwisko zobowiązuje!) to niespełniony pisarz. W oczekiwaniu na światową sławę chałturzy (z czegoś trzeba żyć), tworząc teksty reklamowe o odkurzaczach i pieluszkach. Miłość jego życia, Elena, wpada na kompletnie wariacki pomysł. Ma on wydusić z talentu ukochanego nieco więcej pieniędzy. W związku z tym będzie jednak potrzebna pomoc. Na kogo może liczyć? Barbarę, która dopiero co pochowała męża i wbrew wszystkim uważa, że nie był wcale taki beznadziejny. Albo na Dorotę, pałającą chęcią zemsty na swoim byłym, który zostawił ją dla młodszej. I to w momencie najgorszym z możliwych. I wreszcie na Martę, której po raz trzeci z rzędu nie udało się dostać na studia aktorskie. Tym samym czeka więc nadal na swój wielki moment, pracując w call center. Drużyna jedna na milion. Co może pójść nie tak?

Niespodzianka goni niespodziankę, na dodatek szczerze ubawiony Amor pudłuje, posyłając swoją strzałę zupełnie nie tam, gdzie powinna trafić.

Zapowiedzi książek obyczajowych oraz nowości – Pisarka Katarzyna Michalak

Słowa mogą niszczyć, ale mogą też ocalić. Oto historia pisarki, która spośród tysięcy słów wybiera te najpiękniejsze, Pisarka - zobacz na TaniaKsiazka.plby je splatać w niezapomniane historie. Ponadto to również opowieść o dwojgu młodych ludziach: Weronice i Wiktorze, którzy mają tylko siebie. Pragną jedynie poczucia bezpieczeństwa i prawa do miłości. Czy mogą zwyciężyć w nierównej walce z losem?

Oto kilka słów od autorki książki, Katarzyny Michalak, na temat najnowszej historii:

Książka, którą oddaję do Waszych rąk, jest wyjątkowa. Nie tylko, dlatego że to czterdziesta powieść w moim dorobku. Jest też najbardziej osobista ze wszystkich dotychczasowych. Tym samym nie muszę dodawać, że włożyłam w nią mnóstwo emocji i serca? Nie zgadujcie, ile Katarzyny Michalak jest w „Pisarce”. Po prostu dajcie się porwać powieści pełnej miłości i nienawiści.

Książka w sprzedaży od 30 stycznia bieżącego roku.

Zapowiedzi książek obyczajowych oraz nowości – Nad lawendowym morzem Karolina Załuska

Nad lawendowym morzem - kup na TaniaKsiazka.plPasjonująca opowieść o walce z depresją. Wypalenie zawodowe, frustracja, uzależnienie od alkoholu, a przede wszystkim poczucie braku sensu w życiu… Oto problemy, z jakimi borykają się bohaterowie. Pewnego dnia ich drogi się przetną. A w związku z tym za drzwiami jednej ze starych gdańskich kamienic zaczną płynąć słowa, które ułożą się w fascynującą opowieść. Historię pełną skrajnych emocji. Opowieść, w której rzeczywistość nieustannie przeplata się ze snem, a radość, z przygnębieniem i lękiem.

Zapowiedzi książek obyczajowych oraz nowości – Słońce za horyzontem Magdalena Kołosowska

Jest to początek trylogii pt. Lepsze jutro, w której czytelniczki poznają historię trzech sióstr: Kingi, Karoliny i Kamili.Lepsze jutro - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Kinga jest spełnioną zawodowo dziennikarką i oddaną żoną. Do pełni szczęścia brakuje jej jedynie dziecka. Kiedy wydaje się, że wszystko jest na najlepszej drodze i jej marzenie o pełnej rodzinie ma wreszcie szansę się ziścić, zaczynają nadciągać czarne chmury. Tym samy  poukładane życie bohaterki wali się z wielkim hukiem. A mała stabilizacja, z której była tak dumna, okazuje się zamkiem zbudowanym na piasku. Z pomocą sióstr za wszelką cenę próbuje poradzić sobie z ogarniającym ją mrokiem.

Jednak światło za horyzontem przecież zawsze zwiastuje nowy dzień. W związku z tym i Kindze, która przestała wierzyć w szczęście, pewnego dnia znów zaświeci słońce. Prawda?

Książka w sprzedaży od 30 stycznia bieżącego roku.

Paulina Roszko