Dyskretne szaleństwo

Dyskretne szaleństwo, fenomenalna nowość od Mindy McGinnis, jest już dostępna w sprzedaży! Tym razem autorka proponuje nam mrożący krew w żyłach thriller o seryjnym mordercy i przerażającym szpitalu psychiatrycznym. Ostrzeżenie dla tych, którzy sięgną po tę lekturę: Uważajcie, bo kiedy już weźmiecie książkę do ręki i przeczytacie kilka pierwszych stron, nie będziecie w stanie odłożyć jej z powrotem. Ogarnie Was swego rodzaju… szaleństwo.

Dyskretne Szaleństwo – nowa książka Mindy McGinnis

W miejscu, w którym krzyki ściągają tortury, a milczenie pozwala przetrwać bez większych urazów, przebywa Grace Mae, dziewczyna z bogatej i wpływowej rodziny. Przytułek dla umysłowo chorych w Bostonie, nie zasługuje nawet na miano szpitala. Tu lekarstwem ma być ból i okrucieństwo. Mimo to, główna bohaterka czuje się tam lepiej niż we własnym domu. Co musiało się z nią dziać zanim trafiła do przytułku?

Zrezygnowana, czeka na to, co szykuje dla niej los, aż do dnia, w którym w jej życie wkracza doktor Thornhollow, zajmujący się psychologią kryminalną. W młodej dziewczynie widzi idealną partnerkę do odkrywania mrocznych tajemnic. Wkrótce oboje zaczynają poszukiwania zabójcy młodych kobiet. Czy pogoń za mordercą okaże się bardziej niebezpieczna niż szpitalna rzeczywistość?

U Mindy McGinnis nie ma czarno-białych postaci. Każda z nich jest inaczej nakreślona, każdy bohater ma swoją historię. Autorka świetnie połączyła wątek kryminalny z szaleństwem. Niepewność dotycząca głównych postaci narasta z każdym kolejnym rozdziałem. Całość przyprawia o dreszcze i szybsze bicie serca. Czasem ściska za gardło… To zdecydowanie książka, od której nie sposób się oderwać.

Mindy McGinnis

Absolwentka literatury na Otternbein University, autorka wielu bestsellerów i laureatka prestiżowej nagrody im. Edgara Allana Poe. Na co dzień pracuje w bibliotece w Ohio. Prowadzi też bloga: www.writerwriterpantsonfire.blogspot.com

Czy również dla Was najnowszy thriller Mindy McGinnis zapowiada się interesująco? Jeśli szukacie w książkach prawdziwych dreszczy i sporej dawki emocji, to ta książka jest idealna dla Was. Gorąco polecam!