Zakuty w stal - kup na TaniaKsiazka.pl

Zakuty w stal – taki tytuł nosi nowość od Miroslava Zambocha. Książka już zdążyła podbić serca tysięcy Czytelników i miłośników literatury science fiction. Sam autor udowadnia po raz kolejny, że jego nazwisko nie bez przyczyny kojarzone jest z tym gatunkiem bardzo pozytywnie. Tym samym umacnia swoją pozycję na literackim rynku. Jego najnowsza historia po raz kolejny zaskakuje, zmusza do pewnych przemyśleń i przede wszystkim, dostarcza wiele godzin dobrej rozrywki. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego czeskiego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Zakuty w stal – nowość od Miroslava Zambocha

Nasz świat poprzez skażenie chemiczne, genetyczne i radioaktywne stał się totalna pustynią. Mija czterysta lat od zakończenia wojny globalnej, po której ludzie chcą ponownie przywrócić go do porządnego stanu. Wszystko, czego potrzebują, to źródła surowców i przestrzeń życiowa. Jednak nie tylko skażenie okazuje się ich wrogiem. Są jeszcze pogrobowcy Starej Wojny – automatyczne maszyny bojowe. Choć stopniowo się rozpadają, wciąż są aktywne i stanowią zagrożenie.

Zadanie ochrony pozostałych przed niebezpiecznymi maszynami spada na technika mechaniki, Matyjasza Sandersa. W swojej dziedzinie nie ma sobie równych. Ponadto mężczyzna głęboko wierzy, że zbliża się dzień, w którym planeta ponownie będzie należeć do ludzi. A jego doświadczenie daje mu pełne prawo do takich przewidywań. Ma na to bowiem niemały wpływ. Przecież zasila szeregi zawodowych najemników, zapewniających ochronę długodystansowym konwojom handlowym. Szybko też okazuje się, że stal nie jest najodporniejszym materiałem. No i każdemu przyświeca jedna myśl – maszyny nie powinny zabijać ludzi.

Nowość od Miroslava Zambocha pt. Zakuty w stal znajdziecie tutaj. Autor po raz kolejny udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy. I z pewnością jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczy. Grono jego wiernych Czytelników wciąż się powiększa, a powieści w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Jeśli zatem szukacie wciągającej historii z gatunku science fiction, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie sami, co tym razem Zamboch przygotował swoim fanom.