Zakładnik - kup na TaniaKsiazka.pl

Przemysław Borkowski nie zawodzi swoich fanów. Jego najnowsza książka pt. Zakładnik obfituje w niespodziewane zwroty akcji, które ostatecznie prowadzą do zaskakującego finału.

Powieść ta przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kryminału i sensacji. Jeśli zaś ktoś dopiero rozpoczyna przygodę z tymi gatunkami, to również trafił idealnie. Gwarantujemy, że każdy, kto sięgnie po tę lekturę, nie będzie zawiedziony.

Zakładnik - kup na TaniaKsiazka.pl

Zakładnik – pasjonująca rozrywka na wiele godzin

Właśnie trwa poranny program na żywo. Podczas takich wydań, jak wiadomo każda wpadka prowadzących zostaje zarejestrowana przez widzów i nie ma szans na ponowne nagranie sceny. Co, jednak kiedy zdarza się coś o wiele bardziej tragicznego, niż przejęzyczenie dziennikarza czy ujawnienie jego braku kompetencji?

Do studia telewizyjnego wkracza uzbrojony mężczyzna i bierze dwóch zakładników. Jeden z nich zostaje zabity, a tuż po tym napastnik odczytuje zupełnie niemające sensu oświadczenie i popełnia samobójstwo.

Najbardziej zaskakującym i szokującym faktem było to, że przestępcą okazał się zwykły człowiek – kochający mąż, ojciec, przedsiębiorca z dobrze rozwijającą się firmą.

Czy to możliwe, że był zwykłym szaleńcem, czy jednak realizował jakiś precyzyjny plan? Dlaczego mając ułożone życie, zdecydował się na tak brutalny i niemający sensu czyn? Na te pytania postanawiają odpowiedzieć świadkowie zdarzenia, psycholog Zygmunt Rozłucki oraz dziennikarka Karolina Janczewska postanawiają nakręcić reportaż. Okazuje się jednak, że im dalej podążają śladami zamachowca, tym więcej mrocznych tajemnic staje na ich drodze.

Finalnie ta dwójka dociera do tajemniczej śmierci sprzed wielu lat. Teraz dochodzi jeszcze jedno istotne pytanie. Czy uda się im rozwiązać zagadkę z przeszłości? Zegar nieubłaganie odmierza kolejne minuty i godziny. Od wyniku ich śledztwa może zależeć życie kilku zupełnie niewinnych, młodych ludzi.

Autor wnikliwie analizuje w niej ludzkie zachowania oraz dostarcza wątek kryminalny, konstruując powieść na niezwykle wysokim poziomie. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom mocnych i dobrych powieści sensacyjnych. Gwarantujemy dobrą zabawę i wciągającą lekturę już od pierwszych stron.

Najnowsza książka Przemysława Borkowskiego pt. Zakładnik znajduje się tutaj.

Paulina Roszko