Promocje

Zaczytana Zima. 5000 książek do 50% taniej!

Zaczytana Zima. 5000 książek do 50% taniej!

Nie uwierzycie! Znów nas zasypało! No nie! Ja tak tego nie zostawię! Taka pogoda jest idealna na czytanie, więc kto może niech korzysta. Ja tak zrobię, mam świetny plan na weekend! Koc, kot, kawa i książka! 4 razy K! A jeśli i Ty masz na to ochotę, ale nie masz co czytać, to zapraszam na świetną promocję w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl – Zaczytana Zima. 5000 książek do 50% taniej!

Zima sprzyja zaczytaniu

Zaczytaba zima - 5000 książek do 50% taniej >>Za oknem prószy śnieg, obok mruczy kot, w kubku pod ręką gorąca i pachnąca kawa. Do tego dobra książka i można zaszyć się na całą zimę, bo przecież zima sprzyja zaczytaniu! Ja już mam swoje stosy książek na zimowe zaczytanie, ale kiedy widzę taką promocję, to nie umiem przejść obojętnie.

Więc zajrzę na małą chwilkę, może dwie, tylko zerknę, popatrzę. Obiecuję… 🙂

Ty też zerknij – wszystkie tytuły w promocji znajdziesz tutaj >>

Ja zerknęłam i przepadłam…. Spójrz jakie cuda wynalazłam!!

 

Zaczytana Zima. 5000 książek do 50% taniej!

Guerra - kup w promocji na www.taniaksiazka.plWysłannicy. Tom 2. Guerra

Melissa Darwood

Zuza czuje się bardzo osamotniona od kiedy jej najlepsza przyjaciółka została Guardianką, a chłopak się od niej oddalił. Z dawnego życia została jej tylko muzyka, dzięki której może być sobą. Podczas jednego z koncertów ktoś strzela do Zuzy. Patryk w ostatniej chwili zasłania dziewczynę swoim ciałem, ratując jej życie. Łamie w ten sposób jedno z najważniejszych praw Guardianów i zostaje zesłany do Tentatoskich obozów pracy, które znajdują się w sercu tajemniczej Guerry.

 

Ślepnąc od świateł - kup w promocji na www.taniaksiazka.pl

Ślepnąc od świateł

Jakub Żulczyk

Warszawa nocą odsłania swoje ciemne oblicze. Mroczne, brutalne, pozbawione uczuć i sentymentów. Motorem napędzającym ludzi są narkotyki. Pozwalają wzlecieć ponad nudną codzienność i poczuć się wolnym. Wolność jest jednak ułudą. Życie staje się zależne od dostaw dealera. Bohater przemierza ulice sprzedając klientom towar. Sam pozostaje przy tym czysty od wszelkich nałogów. Jednak czy tak jest naprawdę? Czy pogoń za pieniądzem można usprawiedliwić? Na to pytanie nie da się odpowiedzieć bez sięgnięcia po ten wstrząsający portret dzisiejszego świata. Lektura w każdym obudzi wiele emocji. Trzeba się przekonać na własnej skórze.

Zaczytana Zima. 5000 książek do 50% taniej!

Nie ma na co czekać – łap koszyk i pakuj do niego książki już dzisiaj! Promocja potrwa do 29 stycznia!

Zrób książkowe zapasy!

Zaczytaba zima - 5000 książek do 50% taniej >>

Wszystkie książki w promocji znajdziesz tutaj >>