WyCzytOn -TargiKsiążki.Online edycja specjalna

Tęsknicie za festiwalami i konwentami dla miłośników książek? Chcecie udać się w bezpieczną podróż, żeby spotkać się z innymi Molami Książkowymi lub z ulubionymi autorami? Szukacie całkiem nowych wrażeń? W takim razie zainteresuje was fakt, że TaniaKsiazka.pl zmienia formułę TargowKsiążki.Online. Przygotujcie się na WyCzytOn – Wyprawę Czytelników Online i zarezerwujcie sobie więcej wolnego czasu w dniach 17-28 maja.

WyCzytOn - Wyprawa Czytelników Online - TargiKsiążki.Online edycja specjalna

WyCzytOn – Wyprawa Czytelników Online

Wiosna budzi do życia i budzi do odkrywania, a tegoroczna, z powodu pandemii, odkrywaniu nie sprzyja. Właśnie, dlatego księgarnia TaniaKsiazka.pl zamierza zabrać nas w podróż wirtualną, pełną książek, okołoksiążkowych wydarzeń oraz ciekawych spotkań z autorami. Wszystko po to, żeby stworzyć całkiem nową przestrzeń na spotkanie miłośników literatury i skupić się właśnie na nich.

Stąd pomysł, żeby trzecia edycja TargówKsiążki.Online była specjalna, inna niż poprzednie. Przyjęła formę wiosennej podróży po świecie literackim — bezpiecznej, na skrzydłach internetu, w którą można udać się, siedząc w ulubionym fotelu. A jednym biletem, jakiego będziesz potrzebować, będzie miłość do książek.

WyCzytOn — plan wyprawy

Szczegółowy plan wyprawy na razie jest jeszcze słodką tajemnicą organizatorów. Wiadomo, że wydarzenia towarzyszące WyCzytOnowi będą skonstruowane tak, żeby uczestnicy wirtualnej podróży, mogli wziąć w nich udział. Sama formula będzie zatem bardziej przypominać książkowy festiwal, fanowski konwent, niż targi. Co wcale nie znaczy, że nie będzie targowych zniżek na książki. 😉 Już możecie zacząć oszczędzać.

Na pewno w programie znajdą się konkursy i spotkania live z autorami. Być może w nieco innej formie niż te, jakie znacie z mediów społecznościowych.

Program ma być na tyle szeroki, że na pewno podczas WyCzytOnu coś dla siebie znajdą zarówno fani kryminałów jak i czytelnicy zaczytujący się w niegrzecznych książkach. Organizatorzy przewidują też atrakcje dla dzieci.

Spakuj miłość do książek

TaniaKsiazka.pl lubi zaskakiwać, więc WyCzytOn będzie wydarzeniem online dla miłośników literatury, jakiego jeszcze nie było. Jesteśmy pewni, że warto w maju obrać kierunek na Wyprawę Czytelników Online. Przygotujcie się na angażującą i pełną atrakcji podróż. Co powinniście spakować? Mnóstwo ciekawości i dobrego humoru.

Nie chcecie przegapić WyCzytOnu? Chcecie na bieżąco śledzić wszystkie informacje, jakie będą się pojawiać na temat edycji specjalnej TargówKsiążki.Online? W takim razie zachęcam do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.

Sprawdź też: