World of Warcraft kronika 2 - kup na TaniaKsiazka.pl

World of Warcraft. Kronika 2 to przede wszystkim doskonała wiadomość dla wszystkich fanów popularnej gry MMORPG. Rozgrywka stworzona przez Blizzard Entertainment wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród graczy na całym świecie. Nic więc dziwnego, że także literatura z tego gatunku przyciąga fanów. Ostatnio wielbiciele fantastycznego świata gry mają sporo powodów do zadowolenia. Choćby przez ilustrowaną serię Kronika. World of Warcraft, która wzbudziła niemałą sensację. Ta zbiorowa praca to solidne wydanie, bogato ilustrowanego kompendium wiedzy o świecie Warcrafta. Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów rozgrywki! A teraz właśnie na polski rynek trafiła druga część cyklu. Poza tym w sprzedaży pojawiła się również jeszcze jedna książka, związana z grą! Jesteście ciekawi? Koniecznie czytajcie dalej!

World of Warcraft kronika 2 - kup na TaniaKsiazka.pl

World of Warcraft. Kronika 2 – co znajdziecie w tym tomie?

World of Warcraft kronika 2 - kup na TaniaKsiazka.plW tym tomie odbiorcy będą mieli okazję przeczytać o starożytnych dziejach Draenoru, ojczyźnie orków i miejscu narodzin potężnej Hordy. To oczywiście jednak nie wszystko. Po raz kolejny czytelnicy będą mieli szansę poznać zupełnie nowe i pasjonujące opowieści o wydarzeniach, które zadecydowały o tym, jak kształtowała się przyszłość Azeroth.

Tym samym przeczytacie tu o dramatycznych losach Strażnika Medivha, o Pierwszej Wojnie orków i ludzi, a także o zawiązaniu się Przymierza. Do tego nie zabraknie przepięknych i wykonanych z rozmachem ilustracji, za które odpowiadają m.in.: Peter Lee, Joseph Lacroix, Alex Horley czy Wei Wang.

Warto tutaj również wspomnieć, że prezentowana dziś książka World of Warcraft kronika 2 pochodzi z serii, która przeznaczona jest nie tylko dla wielbicieli gry. W związku z tym, jeśli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z tą rozgrywką, lub po prostu uwielbiacie epickie historie fantasy, koniecznie zapoznajcie się z tym cyklem. Ponieważ znajdziecie tu mnóstwo magii, niezwykłych postaci, a przede wszystkim wciągające opowieści i spójny świat, który zachwyca swoim rozmachem.

Książki z tej serii znajdziecie tutaj.

World of Warcraft. Malfurion – kolejna nowość ze świata Warcrafta

Jak już wspomnieliśmy, fani gry mają podwójne powody do zadowolenia. Ponieważ druga część kroniki to nie jedyna nowość na naszym World of Warcraft. Malfurion - sprawdź na TaniaKsiazka.plrynku. Chodzi tu oczywiście o książkę pt. World of Warcraft. Malfurion.

W tej pozycji czytelnicy przeniosą się do początków Azeroth, kiedy to tytani sprawowali władzę nad światem. To właśnie oni stworzyli Szmaragdowy Sen, prototyp World of Warcraft. Tymczasem jak łatwo się domyślić, nawet w granice tak uroczego i czystego miejsca wdarł się w końcu koszmar, zagrażający mieszkańcom. Nikt nie mógł czuć się bezpiecznie: orki, elfy, smoki – każdy z nich czuł rosnącą niepewność i strach. Sennym koszmarom uległ nawet Malfurion Burzogniewny, najznamienitszy z druidów Azeroth. Tym samym, kiedy po świecie zaczynają szaleć niekontrolowane koszmary, rusza wyprawa, której celem jest odszukanie i oswobodzenie arcydruida.

Tę książkę natomiast znajdziecie tutaj. Tymczasem wszystkich zainteresowanych światem World of Warcraft odsyłamy tutaj. Znajdziecie tam jeszcze więcej ciekawych pozycji, które przybliżą wam ten magiczny świat.