Cud chłopak

Zwiastun filmu na podstawie książki Cud chłopak, właśnie ujrzał światło dzienne, a my mamy go specjalnie dla Was. Film pt. Wonder powstał na podstawie powieści autorstwa R.J. Palacio, którą pokochali Czytelnicy na całym świecie.

Bez wątpienia dla wszystkich miłośników twórczości autora dobrą wiadomością jest fakt, iż premiera produkcji przewidywana jest na koniec bieżącego roku. Nie pozostaje nam nic innego, jak przedstawić wam nieco więcej szczegółów na ten temat.

Wonder Cud chłopak - kup na TaniaKsiazka.pl

Zwiastun Wonder – krótko o fabule

Na początku przypomnimy, że książka to niezwykle wzruszająca historia o chłopcu, który musi zmagać się z wieloma przeciwnościami losu. August, bo tak na imię ma główny bohater, to dziesięcioletni dzieciak wykazujący się niezwykłą inteligencją oraz dowcipem.

Życie chłopca wyglądałoby zupełnie normalnie, gdyby nie jeden zmutowany gen. To z jego powodu, nim zdmuchnął dziesięć świeczek na torcie, zdążył przejść już 27 operacji. Na widok jego twarzy inne dzieci uciekają z krzykiem, a dorośli odwracają głowy z niekrytym obrzydzeniem i przerażeniem.

August do tej pory widział się jedynie oczami kochających rodziców oraz siostry. Teraz gdy skończył dziesięć lat, musi ruszyć do szkoły i to od razu do piątej klasy. Dla chłopca oznacza to zetknięcie się po raz pierwszy ze światem rówieśników oraz starszych uczniów.

Z dala od bezwarunkowej miłości bliskich, chłopiec będzie musiał samotnie zmierzyć się z ostracyzmem, uprzedzeniami, a także zwykłym chamstwem i podłością. Historia ta ma również jasne strony i płynie z niej wiele nadziei. August spotka również przyjaźń, dobro i wspaniałomyślność płynące od innych.

Jedno jest pewne, kontakt z rówieśnikami na zawsze odmieni głównego bohatera. Jednak czy tylko jego?

Zwiastun Wonder – gwiazdy na ekranie

Książka bez wątpienia poruszy każdego, kto zdecyduje się po nią sięgnąć. To opowieść o człowieku i jego potrzebach miłości oraz akceptacji, które pozostają niezmienne bez względu na wiek i okoliczności, w których musi żyć.

Wszystkich zainteresowanych powieścią odsyłamy tutaj. Poniżej przedstawiamy Wam pierwszy zwiastun filmowej produkcji. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć na ekranach, takie gwiazdy jak: Owen Wilson, Julia Roberts czy Jacob Tremblay.