Zerwa - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Wielki finał pentalogii z Forstem to doskonała, a zarazem smutna, wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości Remigiusza Mroza. Książka pt. Zerwa pojawi się w sprzedaży już 9 maja bieżącego roku i jak zaznaczył sam autor, będzie to finał cyklu z komisarzem Wiktorem Forstem. Z jednej strony Czytelnicy będą mieli okazję poznać ostateczne losy głównego bohatera. Z drugiej zaś niewątpliwie pojawia się smutek z powodu zamknięcia tak porywającej, sensacyjno-kryminalnej serii. Na szczęście Remigiusz Mróz nie spoczywa na laurach, a w sprzedaży wciąż pojawiają się nowe propozycje od tego pisarza. Być może rozstając się z jednym bohaterem, powoła do życia kolejnego?

Wielki finał pentalogii z Forstem – kilka słów o powieści

O tym, że Zerwa to już ostatnia część słynnego cyklu, Remigiusz Mróz poinformował fanów osobiście, za pomocą profilu na facebooku. Natomiast wydawca autora tak oto prezentuje opis powieści:

Zbocza gór znów spłynęły krwią. W środku sezonu turystycznego na Rysach odnalezione zostają zwłoki starszego mężczyzny, a sposób działania sprawcy prowadzi wyłącznie do jednego wniosku: wrócił ten, którego wszyscy się obawiali. Oprócz monety w ustach, na nagim torsie ofiary znajduje się wycięty w skórze, krwawy napis: „Revertar ad Ierusalem in misericordiis”. Sytuacje komplikuje fakt, że ofiarę umieszczono na samym środku słupka granicznego, przez co śledztwo zamierzają prowadzić zarówno Polacy, jak i Słowacy.

W mieście i na szlakach wybucha panika, tymczasem Wiktor Forst budzi się w zakopiańskim szpitalu. Nie pamięta, co działo się z nim, od kiedy opuścił Polskę, by sprawdzić, co znajduje się w pewnej skrytce pocztowej…

Przypominamy, że wielki finał pentalogii z Forstem przewidziany jest na 9 maja bieżącego roku. Książkę pt. Zerwa znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom literatury kryminalno-sensacyjnej. Remigiusz Mróz po raz kolejny udowadnia bowiem, że wciąż jest w szczycie formy. I chociaż to już ostateczne pożegnanie z komisarzem Forstem, z pewnością zadowoli wszystkich miłośników serii. Koniecznie sprawdźcie to sami i dajcie znać, czy macie w domu poprzednie części!