Warsaw Comic Con
Warsaw Comic Con

https://www.facebook.com/ComicConWarsaw/

Warsaw Comic Con to największy festiwal popkultury, który zrzesza miłośników dobrej zabawy nie tylko z Polski, ale z różnych krajów! W tym roku wydarzenie organizowane jest już po raz czwarty. Tym samym wszystkich uczestników czeka moc atrakcji i spotkania z największymi gwiazdami filmów i seriali. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji wybrać się na ten festiwal, to najlepsza pora, by w końcu tam zawitać.  Warsaw Comic Con potrwa od 26 do 28 października 2018 roku w Ptak Warsaw Expo. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Warsaw Comic Con – gwiazdy kina i seriali

Jak już wspomnieliśmy, z okazji festiwalu do stolicy naszego kraju zjadą wielkie gwiazdy dużych i małych ekranów. W związku z tym uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę na spotkanie m.in. z: Paulem Wesley, który zagrał w Pamiętnikach Wampirów czy Upadłych Aniołach, Andrew Scottem, znanym i uwielbianym za rolę w Sherlocku i Johnem Rhysem Daviesem, który wcielił się w Gimliego, we Władcy Pierścieni. To oczywiście nie jedyne znane nazwiska, które w trakcie trwania festiwalu będą umilać czas odwiedzającym. Oto, kto jeszcze się pojawi: Nathaniel Buzolic, Crystal Reed, Clive Standen, Christopher Larkin, Rick Cosnett, Adam Brown, Jordan Connor. Ponadto Jason Douglas, Cara Buono, Ian McElhinney, Eugene Simon, Froy Gutierrez, Jimmy Vee oraz Ian Whyte.

Warsaw Comic Con – więcej wrażeń

Poza tym uczestnicy tegorocznego Warsaw Comic Con mogą liczyć na moc innych atrakcji. Nieodłącznym elementem tego typu wydarzeń jest Cosplay, czyli oryginalne stylizacje na bohaterów filmów, seriali, anime, komiksów, książek czy gier komputerowych. W związku z tym przewidziano również mnóstwo konkursów. Poza tym, jak zawsze, pojawi się wystawa niesamowitych rekwizytów filmowych.  Tym samym będziecie mogli zobaczyć oryginalne kostiumy z Piratów z Karaibów, rekwizyty z Hellboya, Star Wars, Obcego i wielu innych produkcji. Na odwiedzających czekać będą także stanowiska z grami planszowymi, grami video, Multikino, wystawa z klocków LEGO, figury wykonane ze stali z najpopularniejszych produkcji, takie jak: Spider-man, Batman, Iron Man czy wierna replika tronu z Gry o Tron. Pojawią się także goście w postaci najpopularniejszych autorów, pisarzy, scenarzystów, reżyserów i twórców internetowych. W związku z tym będziecie mogli uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, które poprowadzą.

Przypominamy, że Warsaw Comic Con potrwa od 26 do 28 października 2018 roku. Koniecznie dajcie znać, czy się wybieracie!

Tymczasem sprawdzicie dostępność wybranych komiksów, książek lub gier. Warto zaopatrzyć się w swój egzemplarz, by móc zdobyć autograf ulubionego twórcy lub aktora.

Natomiast tutaj znajdziecie więcej informacji na temat imprezy.