Vi Keeland w Polsce - sprawdźcie to

Vi Keeland w Polsce! Tak, tak, to nie żarty. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszystkie miłośniczki twórczości amerykańskiej pisarki. Autorka serca czytelniczek skradła kuszącymi i wciągającymi romansami, które w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Teraz mamy doskonałą wiadomość dla fanek Keeland w Polsce. A właściwie dwie dobre wiadomości. Pierwszą z nich już zdradziliśmy, pisarka pojawi się w naszym kraju na pierwszym Zlocie Fanek Niegrzecznych Książek. Impreza odbędzie się już 5 października w Warszawie, w przestrzeni eventowej Mysia 3 w godzinach od 16:00 do19:00. Musicie się jednak pospieszyć, ponieważ liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona. Co zrobić, by się tam dostać? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Vi Keeland w Polsce - sprawdźcie to

Vi Keeland w Polsce – kilka informacji

Jak już wspomnieliśmy, to pierwsza tego typu impreza książkowa w Polsce, w pełni poświęcona wyłącznie literaturze romansowej. Ponieważ liczba miejsc na to wydarzenie jest ograniczona, należy zapisywać się tutaj. Natomiast wszelkie bieżące informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj. Poza tym mamy jeszcze jedną, dobrą wiadomość dla wszystkich fanek twórczości Vi Keeland. Już 18 września 2019 roku na polskim rynku pojawi się najnowsza książka autorki pt. Kusząca pomyłka. O czym opowiada ta historia?

Kusząca pomyłka - kup na TaniaKsiazka.plRachel i Caine poznali się w pubie, choć „poznali” to za dużo powiedziane. Spotkali się, a podczas ich pierwszej rozmowy Rachel wykrzyczała, co myśli na temat jego kłamstw i rozbuchanego ego. Nie miał problemu z tym, żeby uwieść jej przyjaciółkę, zapomniał tylko powiedzieć, że… jest żonaty. W związku z tym zasłużył sobie na wszystkie ostre słowa, które usłyszał od Rachel. Chociaż nie do końca. Ponieważ okazało się, że zaszła pomyłka.

Rachel miała nadzieję, że sprawa pójdzie w zapomnienie i nigdy więcej nie spotka przystojnego nieznajomego z pubu. Aż do następnego ranka, gdy dowiedziała się, że jest on nowym profesorem, a ona jego asystentką.

Najnowszą książkę Vi Keeland pt. Kusząca pomyłka znajdziecie tutaj. Koniecznie też dajcie nam znać, czy wybieracie się na Zlocie Fanek Niegrzecznych Książek!