Stephen King - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Słyszeliście utwór muzyczny o Stephenie Kingu? Wiedzieliście w ogóle, że coś takiego powstało? Tak, tak! Jednak to nie koniec zaskakujących informacji. Kawałek, o którym piszemy, został nagrany przez polskich raperów! Zaskoczeni? Jeśli chcecie poznać więcej informacji na ten temat, koniecznie czytajcie dalej!

Utwór muzyczny o Stephenie Kingu – kreatywność nie zna granic

Utwór muzyczny o Stephenie Kingu. Stephen King - zobacz na TaniaKsiazka.pl

http://film.org.pl

Nikt nie ma wątpliwości, że mistrz literatury grozy jest jedną z tych osób, które zasługują na tego typu hołd i uznanie. King niejednokrotnie już bywał inspiracją dla innych twórców, z wielu dziedzin. Dzisiaj z przyjemnością zaprezentujemy wam utwór muzyczny, stworzony przez naszych rodzimych raperów. Został on zatytułowany Stephen King, a jego wykonawcy to Toczek i Biały. W klipie gościnnie wystąpił również Filipek.

Nie chcemy zdradzać Wam zbyt wielu szczegółów, bo warto, byście usłyszeli tekst na własne uszy. Można zabawić się tu również w całkiem ciekawą grę. Koniecznie dajcie znać w komentarzu, ile utworów Stephena Kinga wymieniają polscy artyści w tym kawałku. No i oczywiście, które z nich przeczytaliście. Chętnie też poznamy Wasze opinie na ich temat oraz na temat samego pomysłu stworzonego przez raperów.

Trzeba przyznać, że to ciekawy pomysł. Z jednej strony muzycy promują wśród swoich odbiorców literaturę. Z drugiej zaś umiejętnie wykorzystują wielkie nazwisko do promocji własnej płyty. Ponadto ani Toczkowi, ani Białemu nie można zarzucić, że na literaturze nie znają się wcale. Oboje chętnie przyznają w wielu wywiadach, że nie boją się sięgać po książki. A na społecznościowych profilach nierzadko udostępniają tytuły, którymi się interesują. Wśród nich oczywiście znajdowały się także powieści Stephena Kinga.

Poniżej przedstawiamy Wam utwór muzyczny o Stephenie Kingu. Jak już wspomnieliśmy, koniecznie podzielcie się z nami Waszymi opiniami na temat pomysłu i jego wykonania. Jeśli natomiast do tej pory nie mieliście okazji sięgnąć po powieści mistrza grozy, koniecznie nadróbcie zaległości. Wszystkie książki Stephena Kinga, dostępne na polskim rynku, znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Paulina Roszko