Ukryte ciała - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ukryte ciała to kolejna już książka od Caroline Kepnes, która odpowiada także za międzynarodowy hit pt. Ty. Tak się składa, że prezentowana dziś powieść jest właśnie jej kontynuacją. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że historia doczekała się ekranizacji, którą widzowie mogą obejrzeć na platformie Netflix. Drugi sezon serialu został właśnie oparty na książce pt. Ukryte ciała i jest już dostępny. Ponadto już 15 stycznia 2020 roku w sprzedaży pojawił się wspomniany tytuł z okładką serialową. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej pisarki, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się tym razem? Jedno jest pewne, psychopatyczny Joe Goldberg powróci!

Ukryte ciała - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ukryte ciała – kilka słów o produkcji, fabule książki oraz zwiastun

O czym opowiada historia Ukryte ciała? Trzydziestoparoletni Joe Goldberg ma wprawę w ukrywaniu zwłok. Przez ostatnie dziesięć lat pozbył się czterech ciał, ofiar swych bezowocnych poszukiwań miłości. Teraz zmierza do Los Angeles, miasta drugiej szansy, zdecydowany zapomnieć o przeszłości i zacząć od nowa.

W Hollywood Joe bez trudu integruje się z nowym środowiskiem. Tym samym jada guacamole, pracuje w księgarni, flirtuje z sąsiadką-dziennikarką. Jednak cały czas ogląda się przez ramię, a czyny z przeszłości nie dają mu spokoju. Gdy poznaje nową dziewczynę, która coraz bardziej go fascynuje, nie chce jej skrzywdzić, pragnie być z nią na zawsze. Tylko jeśli ona odkryje, co zrobił, być może nie będzie miał wyboru.

Jak już wspomnieliśmy, drugi sezon serialu na podstawie tej części jest już dostępny na platformie Netflix. Na małych ekranach widzowie zobaczą m.in.: Penna Badgleya jako Joego Goldberga, Elizabeth Lail jako Guinevere Beck czy Shay Mitchell jako Peach Salinger.

Poniżej prezentujemy Wam zapowiedź drugiego sezonu serialu. Przypominamy również, że 15 stycznia bieżącego roku światło dzienne ujrzała książka z okładką serialową, którą znajdziecie tutaj. Natomiast tutaj znajdziecie pierwszą część historii pt. Ty. Koniecznie dajcie nam znać, czy oglądacie serial oraz, czy czytaliście książki. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii!