Książki dla młodzieżyPolecamyPromocjeYoung Adult

Zekranizowany 3. tom Więźnia labiryntu i inne tytuły młodzieżowe do 35% taniej

Tytuły młodzieżowe:

Książka Lek na śmierć, czyli trzeci tom Więźnia labiryntu wkracza na ekrany kin 26 stycznia 2018 r, a dzięki promocji TaniaKsiazka.pl książkę, na podstawie której powstał, możecie kupić 35% taniej od ceny rynkowej. Sprawdźcie, jakie jeszcze tytuły młodzieżowe (ponad 4 tys. książek) znajdziecie na promocyjnej liście. Nie tylko z gatunku sci-fi. 🙂

Pośpieszcie się, promocja potrwa tylko do 30 stycznia!

Więzień labiryntu, tom 3. Lek na śmierć James Dashner

Oczywiście zacznijmy od książki, która ma teraz swoje kolejne 5 minut. 🙂 Lek na śmierć to już trzeci tom bestsellerowej serii Jamesa Dashnera, Więzień labiryntu. Wraz z trzecim tomem ponownie trafiamy do świata Thomasa. Teraz w niczym nie przypomina on dawnego siebie. Wydaje się, że stracił wszystko, co miał: swoje życie, wspomnienia i przyjaciół. Jednak jego wrogowie mylą się, sadząc, że jest bezbronny i nic nie pamięta. W jego sercu jest więcej wspomnień, niż mogliby kiedykolwiek w stanie mu odebrać. Teraz prawdziwy test dopiero przed nim, a od jego powodzenia będzie zależeć wiele istnień.

W kolejnej fascynującej wyprawie Thomas i jego kompani będą poszukiwali leku na śmierć. Zadanie, jak zwykle będzie pełne niebezpieczeństw i pułapek czyhających na każdym kroku. Jednak to właśnie ten typ przygody, który porywa od pierwszych stron.

Cudowny chłopak R. J. Palacio

Kolejna zekranizowana książka, która w dodatku właśnie pojawiła się w naszych kinach. Cudowny chłopak to historia, która nie tylko porwała tysiące Czytelników na całym świecie, ale ekranizacja na jej podstawie ma szansę na Oscara. (Powiązane: OSCARY 2018 I KSIĄŻKI, KTÓRE BYŁY INSPIRACJĄ DLA NOMINOWANYCH FILMÓW).

Cudowny chłopak to opowieść o chłopcu, który z powodu jednego genu, ma zdeformowaną twarz. Przez 10 lat swojego życia przed “światem” chroniła go matka, wychowując chłopca w miłości i akceptacji. Jednak teraz będzie on musiał w końcu poznać świat „czekający” za drzwiami, idąc po raz pierwszy do szkoły. Pozna i jego piękno i brzydotę, a poprzez jego historię my dowiemy się więcej o nas samych.

Światło Jay Asher

I dla równowagi we wszechświecie propozycja romansu dla nastolatków. Światło to książka Jaya Ashera, autora 13 powodów. Jednak nie obawiajcie się tu ciężkich tematów. Ta historia to opowieść o miłości, która zdarzyła się w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Główna bohaterka w okresie “choinkowym” wyjeżdża z rodzicami, żeby sprzedawać drzewka. To taki rodzinny biznes. Jednak tegoroczny wyjazd może być ostatnim, ponieważ przedsięwzięcie ma się coraz gorzej. Okaże się jednak, że koniec czegoś ważnego, może być początkiem czegoś zupełnie innego, szczególnie kiedy na horyzoncie pojawi się miłość.

 

Sprawdźcie, jakie jeszcze inne tytuły dla młodzieży możecie “złowić” na TanioKsiążkowej promocji. Wśród nich na pewno Waszą uwagę zwrócą takie tytuły jak: Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek Francesci Cavallo i Eleny Favilli, czy Graffiti Moon Cath Crowle.

KSIĄŻKA LEK NA ŚMIERĆ