Twoje drugie życie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Tytuł Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie masz tylko jedno jest stosunkowo długi i niektórych może zmęczyć już przed samym zapoznaniem się z treścią książki. Dlatego też przychodzimy z pomocą i bardzo chętnie przybliżymy Wam treść tej lektury. Gwarantujemy, że to jedna z tych lektur, które idealnie sprawdzają się na letnie dni. A, że sezony urlopowe w pełni, słońce za oknem, nie ma co zwlekać. Już teraz sprawdźcie, co przygotowała dla Czytelników Raphaëlle Giordano.

Twoje drugie życie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Twoje drugie życie – nietypowa forma poradnika

Główną bohaterką powieści jest trzydziestoośmioletnia Camille, która w swoim życiu osiągnęła wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Ma kochającego męża, dzieci oraz pracę, o jakiej zawsze marzyła. Jednak wciąż czuje pewien niedosyt. Kobieta czuje, że prawdziwe szczęście wciąż wymyka się z jej rąk. W głębi duszy jej największym pragnieniem staje się odnalezienie tej właściwej drogi i prawdziwa radość z życia.

Już wkrótce okazuje się, że ma szansę na zmiany. Wszystko za sprawą przypadkowo poznanego rutynologa Claude’a. To właśnie on proponuje bohaterce nietypową pomoc w osiągnięciu celu. A Camille przyjmuje ją bez chwili wahania. Wspólnie zaczynają wędrówkę, podczas której bohaterka krok po kroku uczy się bycia kreatywną i powoli zaczyna odmieniać swoje życie. W efekcie udaje się jej zerwać z nużącą rutyną i rusza na podbój świata, by spełnić marzenia.

 Raphaëlle Giordano udało się stworzyć poradnik w niezwykle nowatorskiej formie. To nie tylko wypunktowane rady i wskazówki. To historia, która pozwoli Wam uwierzyć w siebie, zmieni Wasze myślenie i skłoni do przemyśleń nad własnym, dotychczasowym życiem. Jak się okazuje, to najlepsza forma zachęcenia do stawiania pierwszych kroków w kierunku zmiany na lepsze.

Za autorką stoi ogromna wiedza i doświadczenie. Jest ona znaną i cenioną trenerką rozwoju osobistego. Skutecznie propaguje również kreatywność w życiu jednostki i pokazuje, jak skutecznie odnaleźć drogę do szczęścia i samospełnienia się.

Książkę pt. Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie masz tylko jedno znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Paulina Roszko