Tu jest jakby luksusowo - kup na TaniaKsiazka.pl

Tu jest jakby luksusowo to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników perypetii bohaterów kultowej serii filmowej Kogel Mogel.

Obecnie widzowie z niecierpliwością oczekują na trzecią odsłonę wspomnianej produkcji. W związku z tym Ilona Łepkowska, scenarzystka filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, postanowiła umilić odbiorcom czas oczekiwania.

Tym oto sposobem w ręce czytelników już 16 stycznia trafi książka Tu jest jakby luksusowo, a wraz z nią mnóstwo interesujących historii. Okazuje się bowiem, że autorka postanowiła zawrzeć we wspomnianej publikacji wszystko to, czego nie zobaczycie w filmie.

Zaintrygowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Tu jest jakby luksusowo - kup na TaniaKsiazka.pl

Tu jest jakby luksusowo, czyli to, czego nie zobaczysz w filmie Kogel Mogel 3

Prezentowana dziś przez nas książka składa się z trzech części. I jest oczywiście połączona tematycznie z filmową produkcją.

Tym samym w pierwszej części odbiorcy będą mieli okazję dowiedzieć się tego, co wydarzyło się w życiu głównych bohaterów od zakończenia poprzedniej części filmu. Łepkowska przedstawia ich losy aż do wydarzeń, które będziemy mogli obejrzeć w najnowszej produkcji.

Druga część jest niemniej wyjątkowa i interesująca. Tam czytelnicy znajdą wywiady z aktorami, którzy wcielają się w główne role zarówno w poprzednich, jak i obecnej części Kogla Mogla. Natomiast część trzecia to obszerna fotorelacja z planu filmu Miszmasz.

Trudno więc nie zgodzić się z faktem, że książka Tu jest jakby luksusowo to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników filmowej serii. Tym samym przypominamy jeszcze raz, że wspomniany tytuł będzie dostępny w sprzedaży od 16 stycznia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj.

Dla wielbicieli filmu mamy również coś interesującego. Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun najnowszej odsłony produkcji, Miszmasz czyli Kogel Mogel 3. Dodamy jeszcze, że kinowa premiera odbędzie się 25 stycznia bieżącego roku. Jak już wspomnieliśmy, za scenariusz odpowiada Ilona Łepkowska, natomiast reżyserią zajął się Kordian Piwowarski. Na ekranach odbiorcy będą mieli okazję zobaczyć m.in.: Ewę Kasprzyk, Grażynę Błęcką-Kolską, Zdzisława Wardejna czy Macieja Zakościelnego i Katarzynę Skrzynecką.

A oto zapowiedź: