Trump pod ostrzałem - kup na TaniaKsiazka.pl

Trump pod ostrzałem to pozycja, która na polskim rynku pojawi się już w dniu światowej premiery. Tym samym nowa książka autorstwa Michaela Wolfa będzie dostępna od 5 czerwca 2019 roku. To doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli literatury faktu, związanej z wielką polityką międzynarodową, a przede wszystkim traktującej o historii Ameryki. Poza tym prezentowana dziś lektura to kontynuacja międzynarodowego bestsellera pt. Ogień i furia. O książce było głośno na całym świecie, a Biały Dom próbował zablokować wydanie oraz dystrybucję wspomnianej pozycji. Niemniej problemów napotkała kontynuacja pt. Trump pod ostrzałem. Jesteście ciekawi, jakie niewygodne fakty dla amerykańskiego prezydenta ujawnia tym razem autor? Koniecznie to sprawdźcie!

Trump pod ostrzałem – najgorętszy tytuł 2019 roku

Ta książka pozwoli zajrzeć czytelnikom za kulisy rządzenia najpotężniejszym państwem świata, pokazując unikalny i najświeższy obraz. Ponieważ autor, Michael Wolf, swoje śledztwo skończył pod koniec lutego bieżącego roku. W związku z tym, to, o czym prokurator Mueller napisał w swoim chłodnym raporcie, otrzymacie w formie soczystego reportażu. Znajdziecie tu smaczki z pierwszej linii frontu. Jak wtedy, gdy dowiecie się, kto najczęściej wygrywa w Białym Domu konkurs na najbardziej nieszczęśliwego pracownika.

Ale to oczywiście nie wszystko. W tej pozycji znajdziecie dużo, dużo więcej. Ponieważ żadnemu innemu dziennikarzowi nie udało się tak dogłębnie przejrzeć Trumpa, gdy ten wraz ze swoją ekipą próbował zablokować śledztwo na temat rosyjskich wpływów na kampanię prezydencką. Poza tym znajdziecie tu mnóstwo zakulisowych szczegółów, dotyczących pokrętnego handlu nieruchomościami w rodzinie Trumpa. A przede wszystkim żaden dziennikarz nie pokazał tak wymownie szaleństwa ogarniającego Biały Dom i narastającej bezradności jego pracowników. Pracowników, którzy albo stamtąd uciekają, albo przestają wykonywać polecenia swojego szefa.

Trump pod ostrzałem - kup na TaniaKsiazka.pl

Przypominamy, że nowa książka Michaela Wolfa na naszym rynku pojawi się już 5 czerwca 2019 roku. Pozycję pt. Trump pod ostrzałem znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i zagranicznych reportaży. To jedna z tych książek, którą warto przeczytać. Koniecznie sprawdźcie to sami!