Tom dziesiąty serii Magiczne drzewo Czas robotów - sprawdź na TaniaKsiazka.plTom dziesiąty serii Magiczne drzewo to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości Andrzeja Maleszka. Bestsellerowa seria skierowana do dzieci i młodzieży do tej pory zdobyła mnóstwo nagród i prestiżowych wyróżnień, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Najnowsza część przygód bohaterów nosi tytuł Czas robotów i będziecie mogli ją dostać już od 21 listopada 2018 roku. Jeśli zatem szukacie porywających historii, które zabiorą wasze pociechy w niezwykle fantastyczny świat, trafiliście idealnie. Warto tutaj również wspomnieć, że wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki oraz Boże Narodzenie. Tym samym to świetna pora, by zacząć myśleć o prezentach. A seria Andrzeja Maleszka sprawdzi się w tej roli znakomicie. Przekonajcie się o tym sami!

Tom dziesiąty serii Magiczne drzewoCzas robotów

Tym razem przed bohaterami niełatwe zadanie. Ponieważ Android stworzył stalowe osy, a każdy, kogo użądlą, staje się robotem. W związku z tym ludzie na całym świecie przeistaczają się w maszyny. Przed inwazją os uciekli jedynie Idalia, Alik, Budyń i mała Julka. Teraz przed nimi niezwykle trudna misja. Wspólnie muszą odnaleźć magiczny przedmiot, który z powrotem przemieni roboty w ludzi. Jednak w pościg za nimi rusza sam Android, wraz z groźnym waranem. Bohaterowie mogą natomiast liczyć na pomoc słonia-robota, który walczy w ich obronie.

Tom dziesiąty serii Magiczne drzewo pt. Czas robotów znajdziecie tutaj. Autor po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Dynamiczna akcja, zabawne dialogi oraz pobudzające wyobraźnię opisy wciągają bez reszty. Tym samym sprawiają, że dzieci z zapartym tchem śledzą kolejne  perypetie bohaterów. Warto tutaj również wspomnieć, że w książkach z tej serii zaczytują się dzieci z najdalszych zakątków globu. Ponieważ przetłumaczono je na wiele języków, w tym chiński i japoński. Sam Andrzej Maleszka jest także docenianym na całym świecie reżyserem oraz scenarzystą filmowym, telewizyjnym i teatralnym. A książki z prezentowanej dziś serii doczekały się, sławnej na całym świecie, ekranizacji, nagrodzonej Emmy – telewizyjnym Oscarem.

Całą serię Magiczne drzewo znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Paulina Roszko