To rozdział drugi - zobacz na TaniaKsiazka.pl

To rozdział drugi już wkrótce pojawi się w kinach. To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości Stephena Kinga. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele kina grozy i horroru. Ponieważ, jak się okazuje, druga część słynnego horroru pt. To również pojawi się na dużych ekranach. Znamy już więcej szczegółów i chętnie się nimi z wami podzielimy. Ponadto mamy również zapowiedź najnowszej produkcji. Koniecznie więc czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

To rozdział drugi - zobacz na TaniaKsiazka.pl

To rozdział drugi – oficjalny zwiastun i kilka słów o produkcji

Akcja drugiego rozdziału To ma miejsce 27 lat po wydarzeniach z pierwszej części filmu. Członkowie Klubu Frajerów nie mieszkają już w Derry, rozjechali się po całym kraju i mgliście pamiętają przerażające wydarzenia sprzed lat. Zostaną jednak zmuszeni do powrotu do rodzinnego miasta, by po raz kolejny stawić czoła upiornemu klaunowi Pennywise’owi (w tej roli po raz kolejny wystąpi Bill Skarsgård). Młodych aktorów, kojarzonych z pierwszej części, widzowie będą mogli zobaczyć w retrospekcjach. Będą to: Jaeden Lieberher (młody Bill), Jeremy Ray Taylor (młody Ben), Sophia Lillis (młoda Beverly Marsh), Finn Wolfharda (młody Richie), Chosen Jacobs (młody Mike) i Jack Dylan Grazera (młody Eddie).

Natomiast w części drugiej widzowie zobaczą m.in.: Jessicę Chastain, jako Beverly, Jamesa McAvoya jako Billa, Jaya Ryana jako Bena, Billa Hadera jako Richiego czy Andy’ego Beana jako Stana.

To rozdział drugi w polskich kinach będzie dostępny już od 6 września 2019 roku. Reżyserią zajął się Andy Muschietti, który odpowiadał również za pierwszą część ekranizacji. Ekscytację na wieść o nowej produkcji wyraził sam Stephen King. Poza tym zarówno reżyser filmu, jak i aktorzy w nim grający zgodnie twierdzą, że będzie to najbardziej przerażający i krwawy horror w historii kina.

W związku z tym poniżej z przyjemnością prezentujemy wam zapowiedź drugiej części filmu To. Natomiast tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Stephena Kinga, odsyłamy tutaj.