Tim Cook - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Tim Cook. Człowiek, który wzniósł Apple na wyższy poziom to gorąca nowość, dostępna już także na polskim rynku. Dlaczego warto zwrócić uwagę na ten tytuł? Ponieważ w błyskawicznym tempie robi się popularny i jest o nim coraz głośniej w książkowym świecie. Ta pozycja przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom literatury faktu i biografii sławnych i znanych osób. Poza tym powody do zadowolenia mają również ci, którzy interesują się losami światowego giganta, jakim jest firma Apple. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po prezentowanej dziś książce? Koniecznie czytajcie dalej, by to sprawdzić!

Tim Cook - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Tim Cook – kim naprawdę jest?

Odpowiedź na te pytanie znajdziecie w prezentowanej dziś książce. Jedni bowiem mówią, że Cook to niezły nudziarz, inni – geniusz. Jak jest naprawdę?

Śmierć Steve’a Jobsa była wielkim ciosem dla jednej z najbardziej innowacyjnych firm wszech czasów. Ponieważ Jobs był nie tylko założycielem i legendarnym dyrektorem generalnym Apple. Był przede wszystkim ucieleśnieniem kultowej marki. Trudno było sobie wyobrazić, że ktokolwiek mógłby go zastąpić, a już szczególnie Tim Cook. Okazało się jednak, że to właśnie za kadencji Cooka firma potroiła wartość akcji, stała się pierwszą firmą na świecie wycenianą na ponad bilion dolarów i wprowadziła na rynek Apple Watch. Obecnie Apple z nowym liderem ma się lepiej niż dobrze.

Leander Kahney przeprowadził mnóstwo rozmów z osobami wewnątrz Apple i z najbliższego otoczenia Cooka. W związku z tym opowiada inspirującą historię o tym, jak jeden człowiek zastąpił kogoś niezastąpionego. A dzięki silnemu charakterowi, pielęgnowanym wartościom i doświadczeniu udało mu się osiągnąć więcej, niż ktokolwiek przypuszczał.

Prezentowaną dziś książkę pt. Tim Cook. Człowiek, który wzniósł Apple na wyższy poziom znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu, a przede wszystkim wielbicielom inspirujących biografii. Dzięki tej pozycji dowiecie się, co od śmierci Jobsa działo się w jednej z największych korporacji, produkującej i projektującej elektronikę użytkową.  Przekonacie się, że pod skrzydłami Cooka firma poradziła sobie doskonale!