The Umberella Academy 2 sezon

The Umberella Academy 2 to nie lada gratka dla wszystkich miłośników serialu. Ponadto powody do zadowolenia mają także wielbiciele fantastycznych produkcji, dostępnych na platformie Netflix. Jak z pewnością orientuje się większość z was, jest to ekranizacji serii komiksów o tej samej nazwie. Sezon pierwszy pojawił się na platformie w 2019 roku. Tymczasem już niebawem fani produkcji będą mieli okazję zapoznać się z dalszymi przygodami niezwykłych bohaterów. Ponadto, jeśli do tej pory nie słyszeliście ani o komiksach, ani o serialu, to doskonały moment, by nadrobić zaległości!

The Umberella Academy 2 sezon

The Umberella Academy 2 – kilka słów o produkcji i zapowiedź od Netflixa

Drugi sezon produkcji będzie dostępny na platformie już od 31 lipca 2020 roku. Na ekranach widzowie zobaczą m.in.: Ellen Page, Toma Hoppera, Emmy Raver-Lampman czy Davida Castaneda oraz Adiana Gallaghera i Roberta Sheehana. Za reżyserię po raz kolejny odpowiada Steve Blackman. Ponadto w skład produkcji ma wchodzić 10 odcinków.

O czym opowiada sama historia? Reginald Hargreeves adoptuje siedmioro dzieci, które przyszły na świat w wyniku dziwnego zdarzenia. Otóż czterdzieści trzy kobiety rodzą pomimo tego, że wcześniej nie wykazywały żadnych oznak ciąży. Ekscentryczny miliarder zainteresowanym jego poczynaniami odpowiada, że zrobił to po to, by uratować świat. W związku z tym już wkrótce powstaje Akademia Umbrella, którą tworzy zaadoptowana siódemka. Każde z dzieci jest obdarzone jakąś dziwaczną mocą. Tworzą dużą i bardzo dysfunkcyjną rodzinę, w której każdy zmaga się z własnymi demonami. Ponieważ ich przybrany ojciec Reginald nigdy nie interesował się nimi jako dziećmi. Traktował je, jako narzędzia. Ponadto już w wieku zaledwie dziesięciu lat muszą oni zmierzyć się z pierwszym, śmiertelnym zagrożeniem. Jednak kiedy Hargreeves umiera, cała rodzina jednoczy się ponownie, by stanąć do walki o losy świata.

Przypominamy, że The Umberella Academy 2 sezon będzie dostępny na platformie Netflix od 31 lipca bieżącego roku. Poniżej prezentujemy wam krótki teaser, wypuszczony przez platformę. Tymczasem wszystkich zainteresowanych komiksową wersją historii, odsyłamy tutaj.