Teraz albo nigdy - kup na TaniaKsiazka.pl

Teraz albo nigdy to książka, która w sprzedaży pojawiła się już w grudniu. Powody do zadowolenia mają przede wszystkim miłośnicy literatury faktu i polskich reportaż. Poza tym jednak ta pozycja zainteresuje również tych, którzy lubią wiedzieć, co dzieje się na polskiej scenie politycznej. Dlaczego? Ponieważ jak wiemy już od kilku dni, Szymon Hołownia, popularny prezenter, dziennikarz i felietonista, weźmie udział w nadchodzących wyborach prezydenckich. Zgadza się! Przeoczyliście ten fakt? Nic straconego! Prezentowana dziś książka pomoże Wam zrozumieć i poznać poglądy nowego kandydata na jedno z najważniejszych stanowisk w państwie. Jesteście ciekawi, co ma do powiedzenia? Koniecznie czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Teraz albo nigdy - kup na TaniaKsiazka.pl

Teraz albo nigdy – poznajcie bliżej kandydata na urząd prezydenta

Książka, którą mamy przyjemność dziś prezentować, to zbiór najciekawszych i zawsze aktualnych tekstów Szymona Hołowni, które pojawiały się na łamach „Tygodnika Powszechnego” w latach 2017 – 2019. Znajdziecie w nich kwestie, dotyczące tak ważnych tematów jak społeczeństwo, Kościół czy świat.

Hołownia sam o sobie mówi, że jest genetyczną krzyżówką realisty z optymistą. Ponieważ gołym okiem widzi, że jest źle, jednak nie uważa, iż sytuacja jest beznadziejna. Radzi zatem, co zrobić, aby było dobrze. W związku z tym zachęca czytelników, by tyle samo czasu, który poświęcamy na walkę ze złem, poświęcić na wspieranie dobra. Poza tym podpowiada, by ile pomyj wylewamy na złych polityków, tyle miodu wylać na tych dobrych polityków lub kandydatów. Ile psioczenia na niemądrych hierarchów, tyle lajków (na różne sposoby wyrażanych) dla tych, którzy robią rzeczy dobre. A jeśli bierzemy się za krytykę mediów, to tę samą część czasu poświęcić na wspieranie tych uczciwych i mądrych.

Ponieważ jeśli chcemy lepszej Polski, lepszego Kościoła i rzeczowych debat, trzeba działać. W końcu przecież samo nic się nie zrobi.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Teraz albo nigdy Szymona Hołowni będzie dostępna w sprzedaży od 13 grudnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Dzięki niej macie teraz szansę poznać bliżej kandydata na prezydenta Polski. Dajcie znać, czy sięgniecie po tę pozycję!