Teoria Teorii wielkiego podrywu - kup na TaniaKsiazka.pl

Teoria Teorii wielkiego podrywu to lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów popularnego serialu komediowego. Pierwszy odcinek produkcji został wyemitowany w 2007 roku na kanale CBS i od tego czasu świeci międzynarodowe triumfy. Historia przyjaciół: Leonarda, Sheldona, Rajesha i Howarda, dla których nauki ścisłe nie mają żadnych tajemnic, a którzy kompletnie nie radzą sobie w relacjach z kobietami, błyskawicznie podbiła serca widzów na całym świecie. Sitcom doczekał się dwunastu sezonów. Teraz fani mają okazję powrócić do ulubionych bohaterów! Poza tym ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z serialem, mogą liczyć na wsparcie. Ponieważ pomoże im ono odnaleźć się w świecie pełnym naukowych odniesień i teorii. Wszystko za sprawą książki, która już 2 września będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Sprawdźcie koniecznie!

Teoria Teorii wielkiego podrywu - kup na TaniaKsiazka.pl

Teoria Teorii wielkiego podrywu – co znajdziecie w książce?

Uwielbiacie Teorię wielkiego podrywu? Jednak kiedy słyszycie o liniach Fraunhofera, spektroskopii atomowej czy dysku protoplanetarnym, czujecie się jak Penny na lekcji fizyki z Sheldonem Cooperem? Kiedy ktoś zaczyna rozmowę o ostatnim sezonie Doktora Who albo pyta, czy Waszym zdaniem orkowie poradziliby sobie podczas bitwy pod Gettysburgiem, milkniecie jak Raj Koothrappali w towarzystwie kobiet? Wszystko wskazuje na to, że ta książka jest właśnie dla Was!

Dzięki tej nietypowej publikacji dowiecie się wszystkiego, co zawsze chcieliście wiedzieć o fizyce, flagach i science fiction. Dręczą Was pytania typu:

  • Dlaczego Sheldon uznał, że na imprezę kostiumową warto przebrać się za efekt Dopplera?
  • Dlaczego Raj wybrał strój nordyckiego boga Thora?
  • Do kogo powinien zadzwonić Howard, gdyby skonstruowany przez niego łazik natrafił na Marsie na kosmitów?
  • Czy Leonard naprawdę musi się obawiać, że w wyniku nieudanej teleportacji powstanie wielu Sheldonów?

Koniecznie sięgnijcie po tę książkę, a znajdziecie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. Ale nie tylko! To przystępnie napisany, pełen naukowych ciekawostek przewodnik po wszechświecie i zakamarkach umysłów bohaterów Teorii wielkiego podrywu.

Przypominamy, że książka pt. Teoria Teorii wielkiego podrywu będzie dostępna na naszym rynku od 2 września bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Dajcie znać, czy po nią sięgniecie, a także, czy widzieliście serial!

Paulina Roszko