TargiKsiazki.Online vol. 2 - Nocka z książką Nocka z książką

Jesteśmy w połowie trwania wydarzenia TargiKsiazki.Online vol. 2. Ale, ale… Po co ja o tym w ogóle wspominam, skoro na pewno jesteś na bieżąco. Zostawię tu zatem tylko informację, że przed nami kolejny arcyciekawy punkt programu święta wszystkich czytelników, Nocka z książką. Przygotuj termos z kawką, piżamkę, ciepłe bambosze i podeprzyj powieki zapałkami. Nocą 17.10 za sterami zasiądą nasi ulubieni bookstagramerzy!

Nocka z Książką Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

TargiKsiazki.Online vol. 2, Nocka z książką

Dni na TargachKsiazki.Online.pl upływają pod znakiem pachnących kartek, wielobarwnych okładek, strumienia liter pogrupowanych w niesamowite treści i rozmów z kreatorami światów, którzy nasycają naszą rzeczywistość niezmierzonym bogactwem wrażeń. Spotkania Live z ulubionymi autorami biją rekordy zainteresowania. Za nami już wywiady m.in. z Jakubem Małeckim, Olgą Ślepowrońską, Robertem Ziębińskim, Magdaleną Knedler czy Ałbeną Grabowską. Przed nami natomiast swoje twórcze umysły otworzą jeszcze np. Grzegorz Kasdepke, Bianca Okońska, Mikołaj Marcela, Marta Bijan, Wojciech Chmielarz i Katarzyna Bonda! Jednym słowem — dzieje się, będzie się działo i są to rzeczy piękne! Żadnej z nich nie przeoczysz, jeśli będziesz często zaglądać w to miejsce.

Skoro dzień taki piękny, co zatem robić nocą? Nocne czytanie jest u nas na porządku dziennym, dlatego należy dobrze wykorzystać cenny czas, gdy inni już chrapią. 17 października uśpione drzewa i budynki, ciche pomruki księżyca, ciemność muśnięta blaskiem małej lampki stworzą idealne tło, na którym rozbłysną gwiazdy Instagrama.

Od godziny 19:00 do północy specjalnie dla uczestników TargówKsiązki.Online vol. 2 na kanałach social media TaniejKsiazki.pl o swojej pasji czytania i ulubionych książkach opowiedzą: ruda_czyta, ProstymiSłowami, ComeBook, Wielki Buk i Okoń w sieci. Nie zabraknie rekomendacji, konkursów, nagród, anegdotek i niespodzianek. Spotkaj się w nocy z influencerami, którzy czytają na oczach milionów Polaków.

Szczegóły wydarzenia Nocka z książką znajdziesz tutaj.

Powiązane artykuły: