Sztuka kochania, której autorką jest Michalina Wisłocka przeżywa swoją drugą popularność. Nowe wydanie legendarnego już poradnika słynnej seksuolożki cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dzisiejszych czytelników. I chociaż czasy współczesne zdecydowanie różnią się od 1976 roku, kiedy to miała miejsce premiera książki, to wiele par wciąż może znaleźć tu przydatne wskazówki i porady. Najnowsze wydanie zostało opatrzone wstępem profesora Zbigniewa Izdebskiego. Ponadto dodano do niego również rozdział o antykoncepcji pióra doktor Beaty Wróbel oraz profesora Mirosława Wielgosia.

9788326824968

Sztuka kochania – ponadczasowe rady

Zdziwić może się ten, kto szuka w owej książce recepty na miłość czy informacji na temat technik seksualnych. Bo ich tu nie ma. „Kochanie” to słowo, określające ciepło, serdeczność, przyjaźń oraz harmonię seksualną między dwojgiem bliskich osób. Autorka w umiejętny sposób wykorzystuje własne doświadczenie, zdobyte podczas rozmów z pacjentkami oraz lektury wielu listów. Znajdują się tu również ślady materiałów i wniosków, które pochodzą z dyskusji prasowych. To tam pisarka od lat starała się walczyć o kulturę uczuć i seksu.

Dla fanów pisarki, wieść o nowym wydaniu to nie jedyna dobra nowina. Już niedługo, bo 27 stycznia 2017 roku do kin wejdzie film oparty na książce. Nosić będzie on tytuł Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej i przedstawi losy najsłynniejszej seksuolog z czasów PRL-u, która zażarcie walczyła o wydanie książki. Książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków. Reżyserią zajmie się Maria Sadowska, zaś za scenariusz odpowiadać będzie Krzysztof Rak. W rolach głównych natomiast będziemy mieli okazję zobaczyć: Magdalenę Boczarską (Michalina Wisłocka), Piotra Adamczyka (Stach Wisłocki), Borysa Szyca (szef wydawnictwa), Danutę Stenkę (generałowa) czy Justynę Wasilewską (Wanda).

Sztukę kochania, najnowsze wydanie, znajdziecie tutaj. Serdecznie polecamy!