Sześć lat później na ekranach

Sześć lat później na ekranach to nie lada gratka dla wszystkich fanów twórczości Harlana Cobena. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele produkcji kryminalnych i thrillerów. Jak wiadomo, książki pisarza cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników na świecie. W błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Tym samym trudno się dziwić, że producenci bardzo chętnie sięgają po jego powieści. Najnowszy projekt powstanie dla platformy Netflix. Chcecie poznać więcej szczegółów? Koniecznie czytajcie dalej!

Sześć lat później na ekranach

Sześć lat później na ekranach – kilka słów o produkcji i książce

Powieść pt. Sześć lat później zostanie przeniesiona na małe ekrany w formie długometrażowego filmu. Jednym z producentów oraz gwiazdą produkcji został Channing Tatum. Widzowie z pewnością kojarzą go z takich projektów jak 22 Jump Street czy I że cię nie opuszczę. Scenariusz filmu stworzy Arash Amel, który ma już na kooncie sukces związany z takimi tytułami jak Prywatna wojna czy Grace księżna Monako. Niestety na tę chwilę to jedyne szczegóły, jakie znamy. Jeśli tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu damy wam o tym znać.

Tymczasem warto przypomnieć, o czym opowiada sama historia. Główny bohater pogodził się ze stratą miłości swojego życia. Poszedł nawet na jej ślub. W związku z tym przyglądał się przysiędze małżeńskiej, by finalnie obiecać Natalie, że nie będzie zakłócał jej nowego, szczęśliwego życia. Wszystko wskazuje na to, że prowadzi spokojne i normalne życie. Jednak do czasu.

W sześć lat od poniesionej straty Jake znajduje w gazecie nekrolog męża Natalie. Tym samym postanawia udać się na pogrzeb. Jego zdziwienie jest ogromne, kiedy okazuje się, że w ceremonii pogrzebowej mężczyzny uczestniczą zupełnie inni członkowie rodziny. W tym żona niebędąca Natalie. Zaprzeczają oni o jakimkolwiek wcześniejszym małżeństwie zmarłego, tym bardziej nie wiedząc nic o niedawnej miłości Jake’a. Zagubiony bohater rozpoczyna śledztwo, balansując na granicy obsesji i wręcz szaleństwa. Szukając prawdy, wplątuje się w sprawę, która przerasta go pod każdym względem i może zagrozić jego życiu.

Czy Sześć lat później na ekranach znajdzie się na waszej liście do obejrzenia? Dajcie nam znać!

Tymczasem wszystkich zainteresowanych książką odsyłamy tutaj.