Dan-Sha-Ri - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Światowy bestseller Hideko Yamashity pt. Dan-Sha-Ri. Jak posprzątać, by oczyścić swoje serce i umysł jest już dostępny w Polsce! To doskonała wiadomość dla wszystkich Czytelników. Autorka w swojej książce udowadnia, że proste i szczęśliwe życie jest na wyciągnięcie ręki każdego z nas. Przekonajcie się sami, że rewolucja w domu może oznaczać również nowe „ja”! Warto dodać, że pozycja, którą mamy przyjemność dziś prezentować, na świecie sprzedała się w ponad 3-milionowym nakładzie. Do Hideko Yamashito przylgnęła łatka „ekspertki od nieładu” i to nie bez przyczyny. Niemal od 8 lat kobieta prowadzi warsztaty i seminaria, na których popularyzuje metodę opisaną w książce. Koniecznie sprawdźcie, co takiego przekonało już Czytelników niemal na całym świecie!

Światowy bestseller Hideko Yamashity – metoda Dan-Sha-Ri

Myli się ten, kto myśli, że chodzi tu o zwykłe układanie rzeczy, czy popularne sprzątanie. To także nie kwestia przenoszenia czegoś z jednego miejsca na drugie albo układania ich w równe stosiki. Najważniejszy okazuje się nasz stosunek do tych właśnie rzeczy. Zastanawialiście się kiedyś, czy jesteście uzależnieni od jakichś przedmiotów? Czy przypadkiem nie macie ich wokół siebie za dużo? Czy wszystko, co znajduje się w Waszym pokoju, mieszkaniu czy domu jest Wam niezbędne do życia? A mimo że zajmują jedynie miejsce, wciąż chcecie ich więcej i więcej.

Japońska pisarka Hideko Yamashita jest zwolenniczką minimalizmu. W swojej książce przedstawia technikę, która jest umiejętnością selekcji przedmiotów. To jednocześnie również sztuka bycia. Dzięki niej będziecie mieli szansę zajrzeć w głąb siebie. A to z kolei pozwoli na uporządkowanie bałaganu, jaki zapanował w waszym domu i umyśle. Bo aby uporządkować życie i siebie, należy zacząć od otaczającej nas przestrzeni. Dzięki tej metodzie, której zaufały już miliony Czytelników na świecie, zyskacie nie tylko wolność, ale również spokój serca i umysłu. Przekonajcie się sami, że zmiana w świecie widzialnym, zaowocuje niezwykłą przemianą w świecie niewidzialnym. Wasze samopoczucie ulegnie poprawie, a wy lepiej zrozumiecie, kim jesteście i kim tak naprawdę chcecie być.

Światowy bestseller Hideko Yamashity pt. Dan-Sha-Ri. Jak posprzątać, by oczyścić swoje serce i umysł znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!