Świąteczny prezent dla niemowlaka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Świąteczny prezent dla niemowlaka to wbrew pozorom wcale nie taka łatwa sprawa. W związku z tym przygotowaliśmy dziś zestawienie, w którym znajdziecie idealne propozycje na podarunek dla najmniejszych. Tym samym znajdziecie tu przede wszystkim zabawki, ale nie zabraknie tu książek czy pakietu, który ma w sobie wszystko, co zainteresuje niemowlaka. Pamiętajcie też, że do świąt zostało już niewiele czasu. W związku z tym jest to idealny moment, by zacząć rozglądać się i zaopatrzyć w niezbędne prezenty. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy!

Świąteczny prezent dla niemowlaka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Starter Malucha - kup na TaniaKsiazka.plŚwiąteczny prezent dla niemowlaka – Starter malucha

Jest to zestaw edukacyjnych książeczek kontrastowych i kart przeznaczonych dla najmłodszych. Ponadto całość wzbogacona została o poradnik dla rodziców. Zawiera książeczki stworzone za pomocą czarno-białego kontrastu, które przeznaczone są dla maluchów od trzeciego do szóstego miesiąca życia. Poza tym znajdziecie tu także zestaw kart, które możecie pokazywać dziecku już od pierwszego dnia życia.

Pakiet już dostępny.

Świąteczny prezent dla niemowlaka – Gumowa grzechotka kotŚwiąteczny prezent dla niemowlaka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Poprzez pchanie, potrząsanie czy turlanie grzechotki dziecko rozwija motorykę i zdolności manualne. Uchwyty z pierścieniami o zróżnicowanej teksturze są doskonałe do nauki chwytania i ćwiczenia zdolności manualnych  małych rączek. Poza tym umożliwiają ćwiczenie koordynacji i przenoszenia przedmiotu z rączki do rączki. Miękki materiał, z jakiego wykonana jest zabawka, z licznymi otworami ułatwia utrzymanie zabawki w małych rączkach.

Grzechotka już dostępna.

Zawieszka kot - sprawdź na TaniaKsiazka.plŚwiąteczny prezent dla niemowlaka – Pluszowa zawieszka kot

Ten uroczy kociak lubi wygrzewać się na parapecie i towarzyszyć maluchom w ich codziennych zabawach. Charles nie jest typowym kotem, bo bardzo lubi dzieci i jest ich nieodłącznym kompanem. Zwierzak nigdy nie rozstaje się z kolorowymi zawieszkami do zabawy z jego najmłodszymi przyjaciółmi, rybką na drugie śniadanie i wygodną chustką, którą z dumą nosi na szyi.

Zabawka świetnie sprawdzi się do zawieszenia na gondoli wózka lub nad łóżkiem malucha. Jej wysokość to 22 centymetry.

Zawieszka już dostępna.

Świąteczny prezent dla niemowlaka – Maskotka Kicia KociaŚwiąteczny prezent dla niemowlaka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Wesoła przytulanka Kici Koci ukołysze do snu i stanie się wspaniałym towarzyszem podczas wspólnych zabaw. Poza tym jest mięciutka i estetycznie wykonana. Zainspiruje do wielu zabaw i ułatwi także zasypianie. Wyjątkowa przytulanka wspaniale zaprezentuje się w dziecięcym pokoju i stanie się niesamowitą ozdobą, a przede wszystkim, nieodłącznym kompanem waszej pociechy.

Maskotka już dostępna.

Świąteczny prezent dla niemowlaka - sprawdź na TaniaKsiazka.plŚwiąteczny prezent dla niemowlaka – Obracanka. Kolory

Ta książka zainteresuje absolutnie każdego malucha. Ponieważ złożona jest z dziesięciu stron, na których są zwierzątka w różnych kolorach. Jednak te kolory można zmienić poprzez wiele obrotowych elementów. Obracanie zwierzątek to nie tylko wspaniała zabawa dla maluszka. To również fantastyczne ćwiczenie jego zdolności manualnych.

Książka już dostępna.

Tutaj znajdziecie jeszcze więcej świątecznych prezentów.