Pomysł na prezentPromocje

Świąteczny BookFormator, a w nim m.in. prezentowe inspiracje

Świąteczny BookFormator od TaniaKsiazka.pl >>

Po cichutku, pomalutku zaczyna się przedświąteczne szaleństwo. Może jeszcze piosenka Last Christmas nie opanowała wszystkich rozgłośni radiowych, ale w mediach pojawia się już coraz więcej reklam utrzymanych w świątecznym klimacie. Z dnia na dzień świątecznych motywów naokoło nas będzie pojawiać się coraz więcej.

Świąteczny BookFormator od TaniaKsiazka.pl >>

Bez względu na to, czy lubicie ten około bożonarodzeniowy blichtr, czy nie, to do świąt warto się przygotować. Im wcześniej zaczniecie planować świąteczne prezenty, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że zostaniecie ze wszystkim na ostatnią chwilę i unikniecie tego armagedonu, który co roku ma miejsce w centrach handlowych tuż przed świętami.

Świąteczny BookFormator – nie tylko książki

TaniaKsiazka.pl postanowiła pomóc swoim Klientom w przedświątecznych przygotowaniach. Właśnie wpadł mi w ręce nowy, świąteczny numer ich BookFormatora. Już poprzednia edycja tego katalogu zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie, a ta jest… Co tu ukrywać – jeszcze lepsza!

BookFormator aż pęka w szwach (pozytywnie oczywiście) od prezentowych inspiracji. Znajdziecie w nim bestsellery, nowości i zapowiedzi różnorodnych książek dla ksiażkoholików z różnymi upodobaniami czytelniczymi. Zatem spokojnie wybierzecie coś, co sprawi przyjemność przyjaciółce, jak i babci. Obok książek są ciekawe gry i popularne zabawki dla dzieci.

To jeszcze nie wszystko. Świąteczny BookFormator nie jest tylko estetycznym katalogiem produktów. Załoga księgarni zadbała o to, żeby każdy mol książkowy podczas przeglądania BookFormatora miał też co poczytać. Zatem w specjalnym świątecznym numerze znalazły się m.in. wywiady z autorkami bestsellerów. To rozmowy z Jenny Han (Do wszystkich chłopców, których kochałam), Alicją Sinicką (seria Oczy wilka), Justyną Bednarek (bestsellerowa seria książek dla dzieci o Skarpetkach) czy autorką popularnych sag rodzinnych Joanną Jax.

Z księgarnią TaniaKsiazka.pl nigdy nie jest nudno, a bardzo często jest tak zabawienie, że można boki zrywać. Dlatego obok wywiadów nie mogło zabraknąć zabawnych quizów i artykułów o świątecznej tematyce. To m.in: „Tematy TABUdzace spory” czy „Czytelniczy savoir-vivre przy świątecznym stole”.

Żeby dostać świąteczny BookFormator, wystarczy złożyć zamówienie. Katalog jest darmowy. Więcej na ten temat dowiecie się w tym miejscu.

Świąteczny BookFormator od TaniaKsiazka.pl >>