Prezenty dla przedszkolaków - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Świąteczne prezenty dla przedszkolaków to zestawienie, w którym znajdziecie idealne prezenty dla waszych maluchów, które są w wieku od 3 do 5 lat. To okres wzmożonej ciekawości dzieci, ale też czas, kiedy uczą się coraz więcej o otaczającym je świecie. W związku z tym świetną sprawą okazują się książeczki, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim uczą. Tym samym na naszej dzisiejszej liście umieściliśmy kilka takich propozycji, cieszących się ogromnym zainteresowaniem wśród rodziców i dzieci. Do tego dorzucamy też zabawki, bo jak wiadomo, te jako świąteczne prezenty sprawdzają się równie dobrze. Pamiętajcie, aby kompletowania prezentów niw zostawiać na ostatnią chwilę! Unikniecie stresu i nerwów. W związku z tym już dziś zachęcamy was gorąco do zapoznania się z naszymi propozycjami na prezenty dla przedszkolaków!

Świąteczne prezenty dla przedszkolaków - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Mały atlas zwierzaków - kup na TaniaKsiazka.plŚwiąteczne prezenty dla przedszkolaków – Mały atlas zwierząt

Publikacja ta, to coś więcej niż tylko przewodnik po ogrodzie twórców tej niezwykłej książeczki. To przede wszystkim swego rodzaju pamiętnik, stworzony przez parę znakomitych ilustratorów, opowiadający o mieszkańcach ich ogrodu i jego najbliższych okolic. W związku z tym książka zachęca do poznania codziennych zwyczajów i ulubionych zajęć poszczególnych zwierząt. Znajdują się tu kolorowe akwarele i dziecięce rysunki, barwne szmaciane wycinanki i trójwymiarowe modele oraz fotografie przedstawiające bohaterów książeczki.

Świąteczne prezenty dla przedszkolaków – Pucio umie opowiadaćPucio umie opowiadać - kup na TaniaKsiazka.pl

Pod każdą dużą ilustracją znajdują się dodatkowe obrazki mobilizujące do opisywania przeżyć bohaterów własnymi słowami. Nie zabraknie również pytań, skłaniających do rozmowy z rodzicem na temat szczególnie interesujący każdego malucha: własne przyjście na świat.

Opowiadanie wymaga m.in. rozumienia związków przyczynowo-skutkowych i relacji czasowych. Możecie dzieciom oczywiście pomóc, zadając pytania typu: „Co się wydarzyło na początku?”, „Co potem zrobił Pucio?”, „Dlaczego?” oraz używając zwrotów: „najpierw”, „później”, „na koniec”. Przede wszystkim jednak pozwólcie swoim pociechom na samodzielność w opowiadaniu, zadawaniu pytań i wyjaśnianiu napotkanych w książce sytuacji.

Świąteczne prezenty dla przedszkolaków – zobacz na TaniaKsiazka.plŚwiąteczne prezenty dla przedszkolaków – Interaktywna maskotka pies

Taka zabawka to prawdziwa gratka dla każdego malucha! Pies potrafi m.in. szczekać, machać ogonem i podawać łapę. Wykonuje 6 różnych ruchów i wydaje 3 różne dźwięki (chrapanie, szczekanie, skamlenie). Szczeniak jest miły w dotyku i estetycznie wykonany. Poza tym ma aż 11 różnych funkcji. W związku z tym, kiedy naciśniecie mu na prawe ucho, poda łatę, gdy zostanie pogłaskany, zapiszczy i pomacha łapami, naciskając na lewe ucho, pies się położy. A ukrytych funkcji jest znacznie więcej!

Świąteczne prezenty dla przedszkolaków – Basia. Wielka księga pytańŚwiąteczne prezenty dla przedszkolaków – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jest to zbiór opowiadań, w którym bliscy odpowiadają na pytania Basi, zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane. Bywa też, że to inni pytają, a Basia udziela odpowiedzi. Dlaczego? Bo pytania i odpowiedzi to tak naprawdę rozmowa. A rozmawiać mogą ze sobą wszyscy: i duzi, i mali. I wcale nie zawsze to duzi wiedzą wszystko najlepiej.

Elektroniczny Keyboard - kup na TaniaKsiazka.plŚwiąteczne prezenty dla przedszkolaków – Elektroniczny keyboard

To również świetna zabawka, która zainteresuje każdego małego miłośnika dźwięku. Jeden przedmiot a zapewnia mnóstwo zabawy i radości. Zestaw zawiera 24 utwory demo. Ekran LCD ułatwi nawigowanie po funkcjach, które umożliwiają dowolną grę, nagrywanie i odsłuchiwanie swoich kompozycji, czy zmianę trybu dźwiękowego. Dzięki temu jest to świetny instrument, który pozwoli dzieciom rozwinąć kreatywność i muzyczne umiejętności. Przełącznik włącz/wyłącz, 8 rytmów do wyboru, ustawianie tempa. Kto wie, może w waszym maluchu obudzi się prawdziwy wirtuoz?

Tutaj znajdziecie więcej pomysłów na super prezenty.