Świąteczne prezenty dla dzieci w wieku 6-8 lat

Dziś mam dla Was kolejne zestawienie prezentowe. Jeżeli właśnie szukasz prezentu dla dziecka w wieku 6-8 lat, to mam kilka książek i zabawek.

Świąteczne prezenty dla dzieci w wieku 6-8 lat

Dzieci w wieku szkolnym, te z pierwszych klas szkoły podstawowej, zazwyczaj już bardzo dobrze wiedzą czego chcą. Toteż same przygotowują list do Mikołaja, żeby poprosić w nim o wymarzone zabawki. Z kolei te bardzo często związane są ze ich ulubionymi bohaterami z bajek.

Ukochani bohaterowie z bajek i filmów

W tym roku w związku z premierą kolejnej części filmu Kraina Lodu z pewnością mnóstwo dziewczynek marzy o gadżetach z Elzą, Anną i innymi bohaterami. Zatem jeżeli poszukujesz upominku dla małej fanki tej baśni, to masz z czego wybierać, bo na rynku jest mnóstwo książeczek, kolorowanek, notesów, lalek, torebeczek… i innych produktów, które dziewczynka pokocha.

Więcej produktów z serii Kraina Lodu >>

Gadżety z Kariny Lodu to produkty głównie dedykowane dziewczynkom, a co w takim razie dla chłopców? Oczywiście zabawki Star Wars! Kocki LEGO, kubki, modele, gry i wiele innych. Z pewnością wśród nich znajdziesz coś dla małego fana bądź też małej fanki Gwiezdnych Wojen.

Więcej produktów z serii Star Wars >>

Ciekawe książki dla dzieci

Może książka nie jest tym, co pojawi się na pierwszej pozycji w liście do Świętego Mikołaja, jednak wśród świątecznych prezentów dla dzieci w wieku 6-8 lat książek nie powinno zabraknąć. Tym bardziej że możemy wybierać nie tylko spośród opowieści beletrystycznych, ale też tych popularnonaukowych.

W poszukiwaniu książkowego prezentu dla miłośnika zwierząt i przyrody z pewnością warto zwrócić uwagę na poniższe publikacje. To książki, które uwrażliwiają na naturę i problem zagrożonych gatunków.

Dla tych dzieci, które lubią zabawne i pełne przygód opowieści, wybrałam książki, przy których młodzi czytelnicy nie będą się nudzić.

Więcej prezentów dla dzieci w wieku 6-8 lat >>

Jeżeli szukacie inspiracji na świąteczne upominki dla dzieci i dorosłych, to zapraszam Was do odwiedzenia tego miejsca w TaniaKsiazka.pl.

Powiązane artykuły:

Mikołajki dla dzieci – książki od 6 do 8 lat