Strażnik rzeczy zagubionych c

Strażnik rzeczy zagubionych to książka Ruth Hogan, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Powieść jest już dostępna także na polskim rynku i warto zwrócić na nią szczególną uwagę. Dlaczego? Przede wszystkim historia ta oczarowała Czytelniczki na całym świecie. Docenili ją również dziennikarze i wydawcy. Książka w błyskawicznym tempie stała się bestsellerem The Sunday Times, a prawa do jej tłumaczenia sprzedano do prawie 30 krajów. Zaciekawione? Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta powieść!

Strażnik rzeczy zagubionych – historia pełna magii i humoru

Głównym bohaterem powieści jest starzejący się pisarz, Anthony Peardew. Mężczyzna, po śmierci ukochanej żony, znajduje sobie nietypowe zajęcie. Zaczyna katalogować przedmioty zgubione przez innych. Pierwsze znalezisko bohatera jest zaskakujące i nieco przerażające. To puszka po ciasteczkach, w której znajdują się ludzkie szczątki. Peardew czuje jednak, że nie pozostało mu zbyt wiele czasu. Sporządza więc testament, w którym przekazuje osobliwą kolekcję swojej zaufanej asystentce, Laurze. Daje jej też szczególne zadanie. Kobieta ma oddać wszystkie znalezione rzeczy ich właścicielom.

Chociaż zadanie wydaje się niewykonalne, Laurze przychodzą z pomocą jej ogrodnik Freddy, a także Sunshine, urocza dziewiętnastolatka z zespołem Downa. Okazuje się, że Sunshine przejawia wyjątkowe zdolności w odgadywaniu, skąd pochodzą przedmioty. Żadne z nich nie ma pojęcia, jaką lawinę nieprzewidzianych zdarzeń uruchomi to nietypowe, ostatnie życzenie strażnika rzeczy zagubionych.

W tym samym czasie, w domu, swoją obecność coraz wyraźniej zaczyna zaznaczać duch żony pisarza. Theres także próbuje przekazać swoją ostatnią wolę.

Książkę pt. Strażnik rzeczy zagubionych znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Ruth Hogan stworzyła niepowtarzalną i zaskakującą historię o sile przyjaźni i miłości. To również powieść o zbiegach okoliczności, przynoszących nadzieję i drugich szansach, które należą się każdemu. Ponadto, jeśli uwielbiacie klimaty z La La Land, gwarantujemy, że Strażnik rzeczy zagubionych skradnie Wasze serca. Koniecznie sprawdźcie to same!