Strach. Trump w Białym Domu - kup na TaniaKsiazka.pl

Strach. Trump w Białym Domu to wstrząsający reportaż, stworzony przez Boba Woodwarda. Książka swoją premierę w Stanach Zjednoczonych miała 11 września bieżącego roku. Na polskim rynku lektura będzie dostępna od 28 listopada 2018 roku. Jak z pewnością zauważyliście, reportaż światło dzienne w USA ujrzał w nieprzypadkowy dzień. Dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych to już data symboliczna, wiążąca się z mnóstwem emocji i cierpienia. To właśnie 11 września 2001 roku miał miejsce zamach na World Trade Center. Strach. Trump w Białym domu to książka, która w dniu premiery wyprzedała się w oszałamiającym tempie. Z księgarnianych półek znikała niczym świeże bułeczki i na całym świecie cieszy się coraz większą popularnością.

Strach. Trump w Białym Domu – książka, która ma doprowadzić do ostatecznego upadku Trumpa

Bob Woodward ma już na koncie ujawnienie jednej z największych afer w Stanach Zjednoczonych. To dzięki niemu afera „Watergate” ujrzała światło dzienne, a Richard Nixon ustąpił z funkcji prezydenta. Teraz, z nową publikacją ma szansę po raz kolejny zmienić bieg światowej historii. Oto oficjalny opis książki Strach. Trump w Białym Domu:

W swojej najnowszej, bezkompromisowej publikacji Woodward ujawnia nieznane dotąd fakty dotyczące funkcjonowania Białego Domu i polityki Donalda Trumpa. Przedstawia zatrważający proces decyzyjny prezydenta w sprawie polityki krajowej i zagranicznej. Wśród jego rewelacji są między innymi doniesienia o tym, jakoby część doradców prezydenta próbowała blokować jego działania…usuwając dokumenty z jego biurka. A wszystko to w obawie przed nieprzemyślanymi decyzjami, które mogłyby być niebezpieczne dla kraju.

„Jesteśmy w domu wariatów”, mówi jeden z informatorów. W swoich doniesieniach dziennikarz ukazuje codzienność Białego Domu i życie najbliższych współpracowników Trumpa w jeszcze gorszym świetle, niż dotychczas. „Niestabilny emocjonalnie”, „szalony”, „niekompetentny” to jedne z najłagodniejszych epitetów, jakimi obdarzają Trumpa ludzie z jego otoczenia. Legendarny dziennikarz podczas tworzenia książki czerpał z najbardziej wiarygodnych źródeł z pierwszej ręki. Miał do dyspozycji setki godzin wywiadów z bliskimi współpracownikami Trumpa, notatki ze spotkań, osobiste dzienniki, pliki i tajne dokumenty.

Strach. Trump w Białym Domu – reakcja

Pikanterii samej publikacji pt. Strach. Trump w Białym Domu dodaje fakt, że obecny prezydent Stanów Zjednoczonych zareagował bardzo żywiołowo. Wydanie książki było blokowane, ale na szczęście dla opinii publicznej, nieskutecznie. A kiedy już reportaż ujrzał światło dzienne, Trump nazwał go totalną fikcją i próbą zdyskredytowania jego prezydentury.

Książkę pt. Strach. Trump w Białym Domu znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!