Spin-off The Walking Dead

Spin-off The Walking Dead to nie lada gratka dla wszystkich miłośników historii o zombie. Żywe trupy emitowane są w postaci serialu już niemal od dziesięciu lat. Obecnie aż dziewięć sezonów dostępnych jest na platformie Netflix. Jak z pewnością orientuje się większość z was, projekt ten to nic innego jak ekranizacja komiksowego bestsellera pod tym samym tytułem. A chociaż rysunkowa historia, stworzona przez Kirkmana, Rathburna i Moore’a została już zakończona, produkcja wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorców.

W związku z tym trudno się dziwić, że producenci postanowili podrzucić fanom kolejną historię z postapokaliptycznego świata, opanowanego przez zombie. Jesteście ciekawi, czego tym razem możecie się spodziewać? A może szukacie nietuzinkowej produkcji na pozbycie się nudy? Koniecznie czytajcie dalej!

Spin-off The Walking Dead

Kadr z zapowiedzi The Walking Dead: World Beyond, źródło: youtube.com

Spin-off The Walking Dead – kilka słów o produkcji oraz zwiastun

Najnowsza produkcja, o której usłyszał ostatnio świat, nosić będzie tytuł The Walking Dead: World Beyond. Ponadto projekt zaliczany jest jako spin-off. Tym samym odbiorcy mogą liczyć na nową historię kolejnego pokolenia ocalałych. Na zapowiedzi co uważniejszy widz z pewnością dostrzeże grupę bohaterów, którzy pojawili się już w sezonie dziewiątym, w jednym z wątków związanych z postacią Ricka Grimesa.

Światowa premiera serialu przewidywana jest na 4 października 2020 roku. Warto tutaj przy okazji wspomnieć, że główna seria pt. The Walking Dead zakończy się na dziesięciu sezonach, choć fani wciąż czekają na finał. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która jak w wielu przypadkach, doprowadziła do opóźnienia premiery niektórych produkcji. Podobnie jest tutaj – producenci nie zdążyli ukończyć prac na planie przed światowym lockdownem.

Spin-off The Walking Dead to bez wątpienia doskonała zagrywka, która podtrzyma jeszcze zainteresowanie serialem. Dajcie nam koniecznie znać, czy śledzicie tę produkcję oraz jak wasze wrażenia. A może w waszych domowych biblioteczkach znajdują się komiksowe zeszyty tej historii?

Wszystkich zainteresowanych rysunkową wersją tej opowieści, odsyłamy tutaj.