Spider-Man. Daleko od domu

Spider-Man. Daleko od domu to kolejna już odsłona przygód słynnego, komiksowego bohatera. Film o tym tytule już od dziś jest dostępny także w polskich kinach. W związku z tym powody do zadowolenia mają nie tylko wielbiciele super bohatera. To także świetna wiadomość dla każdego miłośnika kina akcji połączonego z science fiction. Jesteście ciekawi, czego tym razem możecie spodziewać się po produkcji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej! Poza tym na samym końcu dorzucamy oficjalną zapowiedź i odnośnik do komiksowych przygód Spider-Mana. Koniecznie więc sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Spider-Man. Daleko od domu – zwiastun i kilka słów o fabule

Na dużych ekranach widzowie będą mieli okazję zobaczyć znane już gwiazdy z wcześniejszych produkcji. Tym samym w role głównego bohatera wcieli się Tom Holland. Obok niego wystąpią także: Samuel L. Jackson, jako Nick Fury, Zendaya, jako Michelle Jones czy Cobie Smulders jako Maria Hill. Za reżyserię odpowiada Jon Watts, natomiast scenariusz stworzyli Chris McKenna oraz Erik Sommers.Spider-Man. Daleko od domu

O czym opowiada najnowszy film? Tym razem Peter Parker wyrusza na szkolne wakacje do Europy. Jednak jak to w przypadku takiego super bohatera, nie będzie mu dane odstawienie kostiumu Spider-Mana na zbyt długo. Jak potoczą się jego losy i co czeka go na wspomnianych wakacjach? Czy chociaż przez chwilę uda mu się poczuć jak normalny nastolatek? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszej produkcji.

Przypominamy więc, że Spider-Man. Daleko od domu jest już dostępny w polskich kinach. Koniecznie dajcie nam znać, czy wybieracie się na seans, oraz co sądzicie o ekranizacji przygód słynnego człowieka-pająka.

Tymczasem wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z komiksami o Spider-Manie, odsyłamy tutaj. Znajdziecie tam mnóstwo zeszytów, które przypadną do gustu nawet tym najbardziej wymagającym fanom gatunku. Poza tym, tak jak obiecaliśmy na początku, poniżej podrzucamy również zapowiedź najnowszej ekranizacji. Bawcie się dobrze!