Smętarz dla zwierzaków - premiera filmu coraz bliżej

Film Smętarz dla zwierzaków, najnowsza ekranizacja jednego z najpopularniejszych horrorów Stephena Kinga już 16 kwietnia będzie mieć swoją światową premierę. Jednak, jak to zwykle bywa, na ekranach naszych kin ta produkcja pojawi się później. Będziemy mogli ją obejrzeć podczas majówki, bo polską premierę zaplanowano właśnie na 3 maja.

Smętarz dla zwierzaków - premiera filmu coraz bliżej

Smętarz dla zwierzaków – premiera filmu coraz bliżej

Reżyserią tego filmu zajęli się Kevin Kolsch i Dennis Widmyer. Smętarz dla zwierzaków nie jest ich pierwszą kooperacją. Obaj pracowali już wspólnie przy reżyserii innych horrorów, choćby Holidays z 2016 roku. W produkcji zagrają m.in. Jason Clarke i John Lithgow. To już kolejna filmowa adaptacja tej powieści Kinga. Pierwsza  – z 1989 roku – do której autor książki napisał scenariusz, na stałe weszła już do kanonu filmów grozy.

Niedawno w sieci pojawił się najnowszy, już finalny zwiastun filmu. Ja miałam ciarki. Okej, już trochę mnie znacie, często mam ciarki, jak oglądam trailery filmów, które bardzo chcę zobaczyć, a ten chcę! 😉 Tylko sami spójrzcie, ile strachu nas czeka!

Jak w przypadku większości popularnych ekranizacji, tak i tym razem możemy się spodziewać nowego, filmowego wydania książki. Świetnie wiem, że niektórzy z Was mają awersję do filmowych okładek. Mi one nie przeszkadzają i nawet uważam, że ta Smętarza dla zwierzaków jest ciekawsza niż ta z poprzedniego wydania z 2009 roku.

Książka pojawi się na półkach księgarń, zanim film trafi do polskich kin. Jej premierę zaplanowano na 23 kwietnia, więc może niektórzy z Was zdążą ją nawet przeczytać, zanim wybiorą się na film.

Czy jest ktoś, kto jeszcze nie wie, o czym jest Smętarz dla zwierzaków?

Smętarz dla zwierzaków - nowe wydanie w TaniaKsiazka.pl >>Rodzina Creedów: rodzice z dwójką dzieci i kotem, wprowadzają się do nowego domu w Ludlow. To malownicze miejsce, z miłymi sąsiadami i lasem, który skrywa tajemnice. To w nim dzieci stworzyły cmentarz dla swoich zwierzaków. Część z czworonogów zginęła pod kołami ciężarówek. Bo tuż przy nowym domu młodego lekarza i jego bliskich przebiega droga, po której bardzo szybko jeżdżą te ciężkie samochody.

Więcej dowiecie się, sięgając po książkę. 😉 Tę nową, z ciekawą filmową okładką, znajdziecie w tym miejscu.

Czy tak jak ja, wybieracie się do kina?