Ślepnąc od świateł - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ślepnąc od świateł z okładką serialową to nie lada gratka dla wszystkich miłośników tego typu wydań. Książka Jakuba Żulczyka w nowej odsłonie jest oczywiście związana ze zbliżającą się premierą serialu. Ekranizację będziecie mogli zobaczyć na kanale HBO, bo to właśnie ta stacja odpowiada za projekt. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już dziś, tj. 27 października o godzinie 22.00. Ślepnąc od świateł z okładką serialową to także doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z książką. Ponieważ jesteśmy typowymi książkoholikami, zachęcamy, by najpierw sięgnąć po książkę. Jednak ostateczny wariant kolejności należy do Was. Tak czy inaczej, historia stworzona przez pisarza z pewnością zasługuje na to, by znalazła się na półce każdego wielbiciela literatury pięknej z elementami sensacji.

Ślepnąc od świateł z okładką serialową – kilka słów o fabule

O czym zaś opowiada sama historia? Poniżej z przyjemnością prezentujemy Wam oficjalny opis wydawcy:

Zagadkowa, dynamiczna miejska odyseja, pełna zaskakujących zwrotów akcji i splotów wydarzeń, skłaniająca do zastanowienia, co znaczą w dzisiejszych czasach podstawowe wartości: miłość, przyjaźń czy wierność. A może raczej… ile kosztują?

Zawsze chodzi wyłącznie o pieniądze. O nic innego. Ktoś może powiedzieć ci, że to niska pobudka. To nieprawda – oświadcza bohater najnowszej powieści Jakuba Żulczyka. Ten młody człowiek przyjechał z Olsztyna do Warszawy, gdzie prawie skończył ASP. By uniknąć powielania egzystencjalnych schematów swoich rówieśników – przyszłych meneli, ludzi mogących w najlepszym razie otrzeć się o warstwy klasy średniej, niepoprawnych idealistów – dokonał życiowego wyboru według własnych upodobań: Zawsze lubiłem ważyć i liczyć.

Waży więc narkotyki i liczy pieniądze jako handlarz kokainy. W dzień śpi, w nocy odbywa samochodowy rajd po mieście, rozprowadzając towar, ale także bezwzględnie i brutalnie ściągając od dłużników pieniądze, przy pomocy odpowiednich ludzi. Jego klientów, zamożnych przedstawicieli elity finansowej i kulturalnej, łączy przekonanie, że: Kokaina i alkohol kochają cię najbardziej na świecie. Bezwarunkowo. Jak matka, jak Jezus Chrystus, zmieniają nocne miasto w panopticum ludzkich słabości i żądzy.

Ślepnąc od świateł z okładką serialową znajdziecie tutaj. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć udanej lektury. Koniecznie dajcie znać, czy będziecie oglądać serial i czy czytaliście już książkę.