Skrytobójca błazna - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka pt. Skrytobójca błazna to nowość od Robin Hobb, która już robi ogromną furorę na rynku wydawniczym. Nie ma się co dziwić. Tytuł bestsellera zobowiązuje, a sam autor udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy. Jeśli jesteście miłośnikami fantasy, a nazwisko Hobb z jakichś przyczyn umknęło Waszej uwadze, teraz macie okazję nadrobić zaległości. A wierzcie nam, jest co czytać! Skrytobójca błazna to bowiem pierwszy tom kolejnej trylogii o nazwie Bastard i Błazen. Stanowi  ona kontynuację dwóch wcześniejszych trylogii: Skrytobójca i Złotoskóry, które skradły serca Czytelników na całym świecie. Przekonajcie się sami, dlaczego warto sięgnąć po tę powieść!

Nowość od Robin Hobb – emocji ciąg dalszy

Nowość od Robina Hobba Skrytobójca błazna - kup na TaniaKsiazka.plBiały Gaj tylko z pozoru wydaje się spokojnym, zwykłym gospodarstwem, leżącym na uboczu w spokojnej okolicy Królestwa Sześciu Księstw. To właśnie tam Tom Borsuczowłosy wiedzie dobre życie z ukochaną żoną Sikorką. Majątek, który posiadają to nagroda za wierną służbę koronie.

Jednak życie tej dwójki nie zawsze wyglądało tak kolorowo i pięknie. Tom Borsuczowłosy to Bastard Rycerski, bękart z królewskiego rodu Przezornych. To także skrytobójca, który potrafi posługiwać się zakazaną magią. Służąc panującemu rodowi, poświęcił bardzo dużo. A jeszcze więcej stracił przez oddanie. W gabinecie mężczyzny znajduje się szczególna pamiątka. To czarny kamień, w którym wyryto jego samego, wilka oraz Błazna. Kiedyś, zdaje się, w zamierzchłych czasach, byli jednością. Lecz wilk już od dawna nie żył, a Błazen przepadł jak kamień w wodę. Jak się jednak okazuje, pogodna codzienność i spokojne, dostatnie życie nie łagodzą tęsknoty.

W czasie zimowego balu, pewnej nocy, przybywa ktoś z wiadomością dla Bastarda. Posłaniec znika jednak szybko w tajemniczych okolicznościach, zostawiając za sobą jedynie ślady krwi. Kto to taki? Gdzie się podział? I od kogo pochodziła wiadomość?

Bohater szybko przekonuje się o tym, że od przeszłości nie da się uciec. W spokojne życie Toma wdziera się ona szturmem. I od tej pory już nikt nie jest bezpieczny.

Książkę pt. Skrytobójca błazna znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!