Siostra Słońca autorstwa Lucindy Riley

Cykl Siedem Sióstr doczekał się kontynuacji. Już niedługo książka znajdzie się na sklepowych półkach, bowiem Siostra Słońca autorstwa Lucindy Riley pojawi się już w kwietniu! O czym będzie opowiadać szósty tom przygód? Sprawdźcie!

Seria Siedem Sióstr

O czym opowiada bestsellerowa seria Lucindy Riley – Siedem Sióstr? Powieści wchodzące w skład cyklu stanowią nastrojową i pełną magii sagę rodzinną. Jest to literatura obyczajowa w której bardzo ważną rolę gra tło historyczne. Niemniej jednak dzięki specyfice tworzenia narracji przez autorkę, wszystkie powieści serii czyta się niemalże jak baśń.

Kim zaś są tytułowe siostry? Każda z nich jest wyjątkową i niezwykle silną kobietą. Także każda z nich nosi imię jednej z mitycznych Plejad. Każda z nich narodziła się w zupełnie innym miejscu.

Po wspólnie spędzonym dzieciństwie na wiele lat nadszedł dla nich czas rozłąki. Po śmierci przybranego ojca, Pa Salta, wszystkie powróciły do domu dzieciństwa.

Tam wkrótce odkryły nie tylko więcej informacji na temat swojego pochodzenia. Zupełnie niespodziewanie zelektryzowała ich także wiadomość o istnieniu siódmej tajemniczej siostry…

Siostra Słońca autorstwa Lucindy Riley już w kwietniu!

Fani twórczości Lucindy Riley z pewnością oczekiwali tej wiadomości już od dłuższego czasu. Najnowszy, szósty tom serii, zostanie wydany już w kwietniu tego roku! O czym opowiadać będzie Siostra Słońca?

Na pozór mogłoby się wydawać się, że Elektra D`Apliese ma wszystko, o czym można zamarzyć. W rzeczywistości jednak przechodzi załamanie nerwowe, któremu nie pomaga wieść o niespodziewanej śmierci adopcyjnego ojca. Ból po stracie pcha Elektrę w ramiona uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Właśnie wtedy otrzymuje zagadkowy list, który wstrząsa jej dotychczasowym światem. Nadawca listu przedstawia się bowiem jako… babcia Elektry.

Siostra Słońca autorstwa Lucindy Riley – znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Podróż Cecily Huntley-Washington z Nowego Jorku do Kenii ma pomóc jej w uleczeniu złamanego serca. W towarzystwie swojej babci, a jednocześnie członkini osławionej kompanii z Wesołej Doliny nad brzegami jeziora Naivasha, Cecily poznaje Billa Forsytha. Bill jest upartym kawalerem, zawodowo zajmuje się hodowlą bydła, z pasji zaś utrzymującego bliskie relacje z dumnym plemieniem Masajów.

Jest rok 1939, widmo wojny wisi nad sielankowym życiem bohaterów. W obliczu nadchodzącej katastrofy Cecily decyduje się przyjąć oświadczyny Billa. W związku z tym czekają ją przenosiny do doliny Wanjohi, w której wkrótce zostaje całkiem sama. Gdy Bill wyjeżdża, Cecily w lesie nieopodal farmy znajduje… porzucone niemowlę. Jak potoczą się dalej ich losy?

Premiera książki odbędzie się 15 kwietnia 2020. Sięgniesz po Siostrę Słońca?
Tytułu możesz szukać tutaj.