The Witcher

The WitcherSerial Wiedźmin to bez wątpienia jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji, która ma pojawić się na srebrnych ekranach. W związku z tym trudno się dziwić, że każda nowa informacja na temat serialu, rozprzestrzenia się w sieci z prędkością błyskawicy. Tym razem fani przygód srebrnowłosego pogromcy potworów wstrzymali oddech z powodu wycieku rzekomej daty premiery. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że zdjęcia do produkcji najprawdopodobniej dobiegają właśnie końca. Było jasne, że już niedługo może pojawić się też domniemana data publikacji serialu. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Serial Wiedźmin – wyciekła data premiery

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was, że premiera produkcji przewidywana jest na czwarty kwartał tego roku. Tym razem jednak w sieci pojawiły się bardziej szczegółowe dane. Tym samym, jak podaje serwis Recapped, pierwszy sezon Wiedźmina widzowie będą mogli oglądać na platformie Netflix już od 20 grudnia 2019 roku. Poza tym można tam również wyczytać, że według ostatnich plotek, zdjęcia do drugiego sezonu mają rozpocząć się już w grudniu tego roku, lub styczniu 2020. Trzeba przy tym wspomnieć, że portal nie jest uznawany za najwiarygodniejsze źródło. Jednak do tej pory pojawiało się tam kilka przecieków, które ostatecznie potwierdził Netflix.

Tym samym to na wspomnianym portalu fani mogli przeczytać, że w rolę zabójcy potworów wcieli się Henry Cavill, natomiast jego ukochaną Yennefer zagra młodziutka aktorka Anya Chalotra. A informacje te pojawiły się na Recapped, zanim producenci przedstawili oficjalną wersję, która ostatecznie potwierdziła przecieki. W związku z tym trudno się dziwić, że obecną wiadomość uznano niemal za pewnik.

Poza tym dobrą wiadomością jest na pewno to, że zdjęcia do pierwszego sezonu właśnie się zakończyły. Ostatnie prace na planie odbyły się w Budapeszcie. Wskazują na to opisy wrzucane na konta w mediach społecznościowych przez aktorów, których będziecie mogli zobaczyć na małym ekranie. I tak oto np. Adam Levy (druid Myszowor) wrzucił zdjęcie z imprezy pożegnalnej i napisał: Świętujemy zakończenie kolejnej porcji tej epickiej przygody. A według wyliczeń jednego z kamerzystów, ostatni klaps na planie filmowym padł 4 maja.

Serial Wiedźmin – fabuła i aktorzy

Jak do tej pory producenci nie zdradzili szczegółów fabuły produkcji. Fani podejrzewają, że pierwszy sezon został oparty na wydarzeniach z książki Andrzeja Sapkowskiego pt. Ostatnie życzenie. Na małych ekranach widzowie będą mieli okazję zobaczyć, oprócz Cavilla i Chalotry, Freyę Allan (jako Ciri) oraz Annę Shaffer (jako czarodziejkę Triss Merigold). Wiemy również, że w produkcji angaż dostał polski aktor Maciej Musiał.

Czy wy również z niecierpliwością czekacie na serial? My już nie możemy się doczekać! Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z książkami Andrzeja Sapkowskiego, odsyłamy tutaj.