Serial Truth Be Told

Serial Truth Be Told to nie lada gratka dla wszystkich miłośników książki Czy już zasnęłaś, której autorką jest amerykańska pisarka, Kathleen Barber. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że powieść najprawdopodobniej doczeka się serialowej ekranizacji. Teraz mamy nowe informacje w tej sprawie, a nawet zwiastun produkcji! Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji usłyszeć o tej historii, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. A gwarantujemy, że warto! Ponieważ książka stworzona przez Barber wciąga i intryguje już od pierwszych stron. Poza tym przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi thrillerów z wyraźną, kryminalną nutą. Koniecznie zatem sprawdźcie sami, czego możecie się spodziewać!

Serial Truth Be Told

Serial Truth Be Told – kilka słów o produkcji oraz zwiastun

Serial na podstawie wspomnianej książki nosić będzie tytuł, jak już wiecie, Truth Be Told i powstał na zlecenie Apple TV+. Premiera na tej platformie przewidywana jest na 6 grudnia bieżącego roku. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że producentką serialu jest Reese Whiterspoon. Gwiazda Wielkich kłamstewek w nowej roli odnalazła się znakomicie.

Na małych ekranach wystąpią, m.in.: Aaron Paul jako Warren Cave, Octavia Spencer jako Poppy Parnell, a także Lizzy Caplan, Elizabeth Perkins, Mekhi Phifer czy Katherine LaNasa i Michael Beach.

O czym opowiada książka? To powieść kryminalno-obyczajowa, która zaskoczy niejednego czytelnika. Główną bohaterką historii jest Josie. Kobieta przez długi czas starała się uciec od przeszłości, o której zdecydowanie wolałaby zapomnieć. Ponieważ jej ojciec został zamordowany we własnym domu, a matka porzuciła swoje córki po to, by wstąpić do tajemniczej sekty. Wkrótce po tym wszystkim Josie zostaje kompletnie sama. Nawet jej siostra bliźniaczka dopuściła się zdrady. Mimo wszystko, uparcie dążąc do celu, kobiecie wreszcie udaje się zamknąć ten przykry rozdział, którego nigdy więcej nie zamierza otwierać. Udaje się to, do czasu.

Teraz Josie prowadzi zupełnie inne życie. Mieszka w Nowym Jorku u boku mężczyzny, który doskonale ją rozumie i wspiera na każdym kroku. Spokój niestety nie może trwać długo. Tym samym świat Josie znów zatrzęsie się w posadach. I to za sprawą jednego telefonu. Teraz wszystko wyjdzie na jaw, a ona będzie na ustach każdego, kto korzysta z mediów społecznościowych…

Dajcie znać, czy czekacie na serial Truth Be Told oraz, czy czytaliście powieść! Tutaj znajdziecie książkę pt. Czy już zasnęłaś. Natomiast poniżej prezentujemy zapowiedź serialu.