Trinkets - kup na TaniaKsiazka.pl

Trinkets - kup na TaniaKsiazka.plSerial Trinkets to nie lada gratka dla wszystkich miłośników powieści stworzonej przez Kirsten Smith. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele seriali młodzieżowych i kolekcjonerzy wydań książkowych z filmową okładką. Ale wszystko po kolei. Już dziś 14 czerwca 2019 roku na platformie Netlix widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu pt. Trinkets, który powstał na podstawie książki o tym samym tytule. Natomiast 21 czerwca bieżącego roku na polskim rynku pojawi się nowe wydanie powieści z okładką serialową. Tym samym miłośnicy historii mają niemałe powody do zadowolenia. Chcecie poznać więcej szczegółów na temat tego projektu? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Serial Trinkets – kilka słów o fabule oraz zwiastun serialu

O czym opowiada historia? Spotkania grupy anonimowych kleptomanów to nie miejsce dla porządnych nastolatek. A jednak tam właśnie trafiają dwie dziewczyny, którym niczego w życiu nie powinno brakować. Ponieważ Tabitha Foster ma wszystko, czego można pragnąć: pieniędzy jak lodu, tłum przyjaciół, popularność i najprzystojniejszego chłopaka w szkole. Brakuje jej tylko dreszczyku emocji. Tego samego, od którego jest uzależniona Elodie Shaw, cicha i nierzucająca się w oczy dziewczyna. Za to obecność Moe w takim miejscu nie powinna dziwić. Ponieważ wszyscy wiedzą, że to zadymiara, trzymająca się z najgorszymi szkolnymi szumowinami.

Tabitha, Elodie i Moe: królowa szkoły, dziewczyna-cień i twardzielka, takiego trio nikt nie potrafiłby sobie wyobrazić razem. A jednak rzucone przez Tabithę wyzwanie sprawia, że zaczyna je łączyć dziwna nić porozumienia. Od porównywania skradzionych fantów tylko krok do rozmów o wszystkim. Czy także o powodach, dla których zaczęły szukać tego rodzaju mocnych wrażeń?

Trinkets - kup na TaniaKsiazka.pl

W rolach głównych zobaczycie Briannę Hildebrand, Kianę Maderię  i Quintessę Swindell. Przypominamy, że serial będzie dostępny na platformie Netflix od 14 czerwca bieżącego roku. Tym samym poniżej z przyjemnością prezentujemy wam oficjalną zapowiedź produkcji. Natomiast tutaj znajdziecie książkę z nową okładką, która nawiązuje do serialu. Koniecznie też dajcie nam znać, czy czytaliście powieść i czy macie zamiar oglądać ekranizację!